Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytalálkozóitokon kb....

Osztálytalálkozóitokon kb. milyen arányban szoktak eljönni az emberek?

Figyelt kérdés
Ott szokott lenni mindenki? Vagy csak pl. a társaság fele? Néhány hiányzó szokott csak lenni?

2020. júl. 16. 01:35
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez attól függ, hogy milyen az osztályközösség. Nálunk 20 év után is a 70-80% eljön.
2020. júl. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a 70-80 % reális lehet, de ha összetartó volt az osztály, lehet több is. De ha lesz*rják egymást akkor kevesebb.
2020. júl. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Én biztos nem mennék el, a tököm se kíváncsi a sok kreténre!
2020. júl. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Mi kis létszámú osztály voltunk, 10-en mentünk el, de összesen 14 tagú volt az osztály.
2020. júl. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Minél távolabbra kerül mindenki, külföldi munka, más városba költözés, annál nehezebb megszervezni egy találkozót. Meg persze minél régebben voltak osztálytársak.
2020. júl. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk nem volt összetartó az osztály, mégis a 34 főből max 5-6 hiányzó szokott lenni, jellemzően azok, akik külföldön élnek.
2020. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyikre se mentem, de láttam a legutóbbiról fotókat a messengeres csoportban amit létrehoztak rá és a 33 főből voltat tizen. Nem meglepő, egyáltalán nem volt közösség, klikkesedés ment végig, volt olyan osztálytársam akinek a nevére se emlékszem, mert az évek alatt 2 mondatot se váltottunk.

Én akivel ott jóban voltam (2 ember) azokkal a mai napig jóban vagyok, a többiekre nemes egyszerűséggel egyáltalán nem vagyok kíváncsi. Már közösségi oldalról is letöröltem őket, nem érdekelnek.

2020. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
33-an voltunk mi is, kb 15 fő megy el. Mi sem voltunk jó osztályközösség, klikkek voltak. Én nem járok, egyszer voltam, nem fogott meg a "varázsa".
2020. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még nem volt, de 28 fős osztály voltunk, szerintem jó ha a fele el fog jönni. (Voltak kb 4-5-en akik semmilyen közösségi programban nem vettek részt, majd érettségikor kijelentették, hogy legszívesebben elfelejtenék a gimis éveket. Őket biztosan nem látjuk. Meg ugye amit írtak fentebb, ki hova kerül el, mennyire fog épp akkor ráérni, stb.)
2020. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk általános iskolában 2 osztály volt, amit alsóban összevontak, felsőben szétszedtek. Nagyrészt nem szerettem a társaságot, kb 5-6 embert kedveltem valamennyire, de nem maradtak onnan barátaim. Rendeztek egy osztálytalálkát, de már ott elakadt a dolog, hogy nem mindenkit hívtak meg. Engem annyira kiidegelt a csoport, hogy kiléptem, és hálisten aznapra pont megvoltam hívva máshova, úgyhogy, ha valaki később számonkéri rajtam, lesz alibim.

Egyébként szerintem 27-ből olyan 16-8-an mehettek el rá.

2020. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!