Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy keressek minél több...

Hogy keressek minél több barátot, ismerőstaz új sulimban?

Figyelt kérdés
A barátom és engem egy suliba vettek fel (oda ahova szerettünk volna menni) én sajnos fellebbezéssel jutottam be... és mivel a a családunk tehetősebb, ezért mindenki azt gondolja plnzzel kerültem be... nagyon rossz. Ez még nem is minden. A barátom már szinte mindenkit ismer a sulibol vannak onnan barátai, ismerősei, oda jár edzésre. Nekem csak egy barátnőm van onnan de ő még csak 7.-es. Nagyon félek, hogy év elején neki lesznek barátai és olyan kellemetlen lesz, hogy nekem meg senki. Mit tegyek?

2021. máj. 11. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
De, biztos lesznek barátaid :)!! Legyél közvetlen, és mosolygós. Csak ne így állj hozzá! Ezt előre nem lehet megmondani ez a pillanat hevében alakul ki de biztos lesz egy szimpi arc. Nekünk az osztályban sajnos elég nagy a klikkesedés, de mindenkinek van barátja. Keress hozzád hasonló személyeket, akik nem tűnnek beképzeltnek, nem baj ha csöndesebbek. Hidd el utána már együtt fogtok nevetni, teljesen feloldódtok. Én nagyon szeretek új közösségekbe menni mert igaz van bennem egy kis félelem de mégis annyira jó új embereket megismerni. Csak ne parázz, úgyis lesz valahogy, úgyis találsz barátot!
2021. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Kezdj el minél több emberrel beszélgetni ne csak osztálytársakkal, hanem akik a suliba járnak. Biztos találsz még szimpatikus embereket akikkel tudsz barátkozni.
2021. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából erre nincs kérdés, vagy segítség, tanácsadás, ez csak simán magától jön és egyszer csak beléd száll a rutin.
2021. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív visszajelzéseket, megnyugtatnak:)
2021. máj. 12. 06:18
 5/5 anonim válasza:
95%

Ilyenkor nagy a fellángolás.. nálunk is ilyesmi volt a helyzet.

05.12. van, 09.01.-ig van még idő és az alatt a mostani barátságok picit széjjelhúznak. Meg nem mindenkit ismersz még a leendő osztályodból.

2021. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!