Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Üdv kedves hölgy olvasók,...

Üdv kedves hölgy olvasók, hozzátok kivánok szólni itt, mert máshol valahogy a téma nehezen kerül elő. Kérdésem, ki van itt lehetőleg pesti, 40 vagy 45évesig (inkább minél fiatalabb is akár, ) karcsu társkereső?

Figyelt kérdés

Nevem Gábor, pesti érettségizett vagyok, szakképzettségem szerint webszerkesztő,

ám nem szakmámban dolgozok, Itt keresek társat akivel kölcsönösen boldog lehetnék hosszútávon, ami időnként úgy tünt, végre van, aztán váratlanul pont amikor ugy kezdtem érezni megtaláltam, pont akkor faképnél hagyott..., tudom, van hogy elhibázom a kommunikációt, de ...

privát válaszokat várok a skitahun@freemail.hu ba, ott hamnarabb észreveszem ha valaki válaszol... Előre is köszönöm.



2020. szept. 6. 13:35
 1/2 anonim válasza:
A mail címed mindent elárul amit tudni akartam.
2020. szept. 6. 14:03
 2/2 anonim válasza:
Te nagyon el van tévedve itt.
2020. szept. 6. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!