Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy nyugtassam meg magam?

Hogy nyugtassam meg magam?

Figyelt kérdés

Annyira szr lett a képem. Alapból nem vagyok csúnya,csak az ofőm meg a fotós egy "vicsorgós" képet választott..

Megkérdeztem az ofőmet,hogy nem-e lehet másikat választani (mindenkiről 3-4 kép készült)

rögtön rávágta,hogy:Nem! Magáról az nagyon szuper kép,nagyon csinos rajta..


Még a családom is nevet rajta..Ráadásul ide akarok visszajönni tanítani..


2021. máj. 13. 12:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az egyik tanárunk fotózott,csak ezt így konkrétan nem akartam írni..

Ofőm az igazgató helyettes,nyilván bárki nem fogja lebszni. :D

Igazgatóval meg más miatt szeretnének beszélni az osztálytársaim,de most ez ügyben is fogunk párank.

2021. máj. 13. 20:21
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az igazgató is, akkor is vannak személyiségi jogaid, és ő üti meg a bokáját ha számodra kínos képet tesz ki rólad.
2021. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A te fotóid, rólad készültek, azt választod, amelyiket akarod.
2021. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ráírtam a tanárra aki csinálta a képeket..

Nos annyit írt vissza,hogy a komolyabb képen olyan fejem van,mint aki sírásónak készül. Ezért választották a "szebbiket".

2021. máj. 13. 20:50
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Írd vissza, hogy a te fotód, te döntésed, és nem engedélyezed a "vicsorgós" képet.
2021. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%
Mikor választhatunk mi, és melyik iskolában? 5 éve végeztem, senki nem választhatott a fotók közül. Olyan dermedt képet raktak ki rólam a tablóra, olyan ijedt kerek szemekkel, hogy szinte rosszul lettem, mikor megláttam magam, mint valaki akinek épp beakasztottak egy sodrófát a seggébe. Létezhetetlen, hogy az sikerült volna a legjobban. Ráadásul engem pakoltak az utolsó sor szélére, jó távol a többiektől, rossz volt nézni. Biztos valamelyik tanár bosszúja lehetett, vagy nem tudom. De igazából már nem is érdekel.
2021. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!