Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan nyugtassam meg magam?Ro...

TheElmorGhost kérdése:

Hogyan nyugtassam meg magam?Rosszul vagyok a sulitól.

Figyelt kérdés

Mióta meg kezdődött a suli minden nap erős hányingerrel és gyomorgörcsel kelek és fekszem a suli miatt.Ezek a tünetek egész nap folyamatosan jelen vannak és se relaxációs gyakorlatokkal, se figyelem eltereléssel nem enyhülnek ezek mert nem tudok nem arra gondolni milyen szörnyű és hosszú évem lesz idén.Érettségi,az osztálytársaimmal sem szimpatizálok és olyanok ülnek körülöttem akiket az osztályból ki nem állhatok és tipikusan azok akik mindenkit bosszantanak.

Tippeket, tapasztalatokat, hasonló történeteket és megoldásokat is írjatok légyszii...Köszönöm előre is!



2020. szept. 14. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én már azt becsülöm benned, hogy egyáltalán reggel felkelsz.


Üdv: egy egyetemista, aki majdnem pánikbeteg lett, a megfeleléstől...

2020. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!