Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan írjak rá a tanáromra...

Hogyan írjak rá a tanáromra Messengeren?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy tanárom, aki inkább Messengert használ mint e-mailt. És sose tudom, hogy Messengeren hogy illik elkezdeni egy üzenetet egy tanárnak.

Az van, hogy a héten nem vagyok suliba, mert karanténban vagyik. Osztályfőnök már tud erről, ez a tanár nem. Igazából csak azért akarok neki írni, mert nagyon mérges lenne ha nem írok. Meg pót témazárót íratna velem a héten, és így nem fog menni. Illetve meg akarom kérdezni, hogy bejelentkezzek-e Meeten az órára.

Főképp a Messengeren köszönéssel van bajom. Elég, ha úgy kezdem, hogy szép napot?

Szerintetek hogy írjak neki?


2021. máj. 17. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
2021. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy mintha e-mailt írnál:


Tisztelt Tanár Úr/Tanárnő!

Ezúton szeretném jelezni, hogy a héten nem leszek iskolában, mivel karanténban vagyok. Érdeklődni szeretnék, hogy Meeten bejelentkezzek-e az órára?

Üdvözlettel,

XY

2021. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Üdvözlöm / Tiszteletem / Csókolom! (ha nő) / Jó {napszak}-ot kívánok, stb.
2021. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, a messenger nem erre való.
2021. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Jó napot kívánok!

A héten nem fogok iskolába menni, mert Covid miatt karanténba kerültem. A témazárót igyekszem pótolni, miután a karantén lejárt.

Üdv.: X Y

2021. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Jó napot kívánok
2021. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!