Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan ismerhetném meg jobban?

Hogyan ismerhetném meg jobban?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős, és van egy lány osztálytársam, akivel az elmúlt időszakban párszor találkoztam, és egészen jókat tudtunk beszélgetni egymással. Szeretném jobban is megismerni, szeretném, hogyha tényleg igazi barátok lehetnénk, hogyha az Ő baráti köre engem is befogadna. Csak azt nem tudom, hogy ezt hogyan lehetne ténylegesen megvalósítani. Szerintetek hogyan közeledjek hozzá?

2021. máj. 28. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak menj oda szünetben. Beszélgess vele. Nevettesd meg. Akivel nevetünk, azt jobban kedveljük általában. Be fognak fogadni, ha normális vagy, meg lehet veled dumálni
2021. máj. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ha már beszéltetek, túl vagy a közeledésen. Beszélgetés mindenről, főleg ami érdekli. S nem teszűnk fel célirányos kérdést.
2021. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!