Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt az a tantárgy, amit...

Mi volt az a tantárgy, amit tanárod miatt utáltál meg?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. máj. 28. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Matek még gimiben (nekem alapból is gyengém a matek) de ez a tanár alkoholista is volt,szóval alig lehetett érteni amit mond,meg is buktam belőle.
2021. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Jog


Mindig is érdekel, meg szerettem, de két szakközépiskolában se fogtam ki értelmes oktatót.

Év elején még szerettem, év végére hànyni tudtam volna az órákon.

2021. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Pénzügy. Mai napig ősellenségem.

Kezdve azzal, hogy a tanárnőnk minden órára úgy jött be, hogy azt csicseregte, "Sziasztok édes drága kicsikéim!". Az anyagot középsuliban kb. egyetemi szinten tanította, alig magyarázott mert azt hitte okosak vagyunk és elsőre megértünk mindent, aztán lecseszett minket hogy mégis miért nem megy, random bejelentetlen dolgozatokat iratott sokszor olyan feladatokkal, amiket alig vettünk át órán/találjuk ki magunktól hogy kell megoldani, stb...

2021. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Történelem.


Nem magyarázott el semmit, mikor 15 évesen kérdezgettük, hogy mi a különbség szocializmus, kommunizmus, kapitalizmus, stb közt, azt mondta, ott a fogalomtár, nézzük meg. Egyikünk sem értette, csak bemagolta, ami le volt írva. Válaszolni sem tudott a kérdésekre. Volt egy nagyszájú srác, aki nagyon okos is volt, és óra végén mindig kérdezett az anyagról, és a tanárnő mindig azt mondta, "következő órára megnézem". Ja, hát az mindenkinek megy.

2021. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Van olyan amit ha nem is utáltam meg sokáig nem szerettem tanulni, vagy már nem érdekelt.
2021. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Testnevelés. Egy kis pedofil k***cs****g volt a tanár, aki bár tettlegességig (tudtommal) nem fajult, de a tesi órán mindig olyan gyakorlatokat tartott, hogy nézhesse, hogy lányok hogy nyitogatják a lábukat, meg hogy pucsítanak. Hozzáteszem, hogy én akkor tizenéves fiú voltam, nem is érintett, mégis feltűnt, és gusztustalan volt.


A fiúkat meg azért cs***szegette, hogy 12 évesen miért nem borotválják a hónaljukat. Mindezt a 90-es években, amikor még felnőtteknél se volt divat. Ocsmány egy ember volt.

2021. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Matek még általánosban.

A tanárral szerintem nem volt rendben minden fejben, imádott baromi hosszú, metaforákkal meg hasonlatokkal teletűzött monológokat mondani amiknek az egyetlen célja az volt, hogy megalázza azokat, akik nem teljesítettek jól. (pl megmaradt bennem ahogy nekem mondott valami tanmesét egy "lusta kertészről" aki hagyta elszáradni a kertjét😅)

A hab a tortán pedig az volt, hogy amikor tanórán kívül találkoztunk vele akkor odajött "haverkodni", és néha megölelgetett minket amit így visszagondolva nem tudom hogy hogy engedhetett neki a tantestület.

2021. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Történelem.

Tipikus alkoholista, rasszista proli volt a tanár. Kutya sétáltatás közben sokszor láttam a kocsmában, mindig a teraszon lökte az okos dumáját egy fröccsel a kezében, de érdekes módon akkor mindig kedvesen köszönt. Persze csak azért, mert a vén perverzek nyálaztak, amikor megláttak.

2021. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Történelem középiskolában.


Sokan szerették, nem tudom, lehet én voltam éretlen hozzá (amit nem gondolnék, mert kitűnő tanuló voltam a törin kívül), de annyira nem világított rá - szerintem - az összefüggésekre meg nem láttam egészben semmit, hogy én 16 évesen még azt se tudtam, mi a halál volt az a kommunizmus :D Mármint tudtam, hogy volt meg neveket, embereket tudtam hozzá kapcsolni, de hogy az most konkrétan milyen politikai ideológia volt? Fogalmam sem volt. Mindent csak magoltam, és dolgozat után azonnal elfelejtettem mindent.

Tök mindegy, mennyit tanultam, sosem adott a nő ötöst, és ahogy kihívott felelni embereket (minden órán volt hogy 3-4 ember is felelt, és simán kérdezett két héttel korábbi anyagból is), hogy így építette a feszkót azzal, hogy percekig nézte a naplót, hogy ki is feleljen és negyedszer is csak olyan nevet mondott, aki aznap épp hiányzott, és "jaj hát akkor mást kell keresnem" és akkor újabb keresgélés percekig, aztán kimondott egy keresztnevet, amiből volt 3 is az osztályban és akkor jó nagy hatásszünettel specifikálta a vezetéknevet. Tehát most szerintem egy felelés nem jár akkora idegességgel, hogy az egész osztály tövig rágja a körmét, de mikor ilyen hatásvadász módon húzza a diákok agyát, DIREKT mert közben ott van az a perverz kaján vigyor a képén...


Lehet én sem voltam a törire nagyon fogékony, de valami trauma szerintem engem biztos ért a gimis töri órán, mert a mai napig, közel 30 évesen visszatérő rémálmom az, hogy gimnáziumi töriórán ülök vagy törikönyv felett zokogok :DDD

2021. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Én is a történelmet utáltam meg a régi tanárom miatt. Bármennyit tanultam, mindig belekötött abba, hogy szerinte nem látom át az összefüggéseket és ötöst nem adott szinte senkinek. Ráadásul egész órán politizált. 👏👏👏
2021. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!