Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyszerre egy tantárgyra...

Egyszerre egy tantárgyra fókuszáljak, vagy mindig mindegyikből kicsit? Hogy célszerűbb érettségire készülni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 15:46
 1/3 Akitakarsz ***** válasza:
92%

Hát attól függ hogy mik a képességeid. 12 év alatt kialakult.

De ahogy a hadászatban sem úgy itt sem célszerű megosztani az erőder

2021. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam, hogy ugye 2 tárgyat lehet beszámítani egyetemre. Azokat dupláztam, nagyon ráfeküdtem az eredményre. A többi nem érdekelt, de ami kellett, azt nagyon meghúztam. Meg a nyelvet, minden diplomához kell legalább egy középfokú nyelvvizsga, szóval az ötös emelt angolt is meg kellett szereznem valahogy. De például irodalomból alig készültem valamit, mert nincs rá szükségem.
2021. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a gimi alatt arra fókuszáltam, ami kellett a továbbtanuláshoz, érettségin meg arra kevesebbet fókuszáltam, mint a többire.
2021. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!