Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ősszel jöhet az újabb járványh...

Ősszel jöhet az újabb járványhullám, Operatív törzs: itt az indiai mutáns: akkor ősszel is készüljek discorddal zoommal?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2021. máj. 28. 19:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Addig húzzák, ameddig akarják...
2021. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Én is leszarom. Csak mehessek vissza dolgozni.
2021. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Ezt mondjuk megértem. Az oktatás idehaza annyit ér, mint egy kalap szar.
2021. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
így van. és azt a szart bőven elég a képernyő elől "élveznem" . kár ezért napi x órát utazni hogy benn semmit se csináljak
2021. máj. 28. 19:52
 5/32 anonim ***** válasza:
73%
16 éves korodig vagy tanköteles. Utána nyugodtan ki lehet iratkozni a suliból és akár életed végéig is otthon maradhatsz. Eredményekben gazdag jövő vár rád. Mondjuk ha "benn semmit se csinálsz", akkor úgyis hasonlóak a kilátások, csak ha elvégzed a sulit, akkor legalább valami papír lesz a kezedben.
2021. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
55%
Ahogy a 8-as mondja, ha elmúltál 16 és ennyire nem akarsz járni iratkozz ki..
2021. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
Ezt az online oktatást úgy abbahagynám mint a fene. Habzik a sok idióta szája hogy joga van, de tanulni meg b.szik.
2021. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
Pár hónapja azt írtad, hogy idén érettségizel (ami azóta gondolom megtörtént). Ha ennyire antiszociális vagy, felesleges volt valaki elől elvenni a helyet az egyetemen.
2021. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%

Balázska minden évben érettségizik, ő ilyen speciális trollja a kategóriának. Egész évben van miről hisztizni és hőbörögni. Nyáron és nyár végén arról hogy a tanárok elhagyják az iskolát, szar a bérük, elcsalják a pótvizsgákat, nem lesz kivel elkezdeni az új tanévet. Ősztől kezdődik a Maruzsa-idézgetés egy kis Csútizással, majd ősz végén a szalagavató. Téli szünet előtt a karácsonyi munkahelyi parti, meg hogy miért nem képes a főnök az egész éves munkáért egy jó szót szólni, aztán ahogy ráfordulunk a tavaszra, az év elejétől kezdve a ballagás meg érettségi. Év elejétől kezdve jön a napi szintű január 10-én, 20-án, 25-én [...] visszatér-e a jelenléti oktatás vagy sem, pedig Maruzsa is ezt mondta, de más már nem, de mégis, de nem, aztán tavasztól kezdve nagyüzemben az érettségizős kérdések. Amikor nem diák akkor épp tanár, akinek nem fizetik ki a bérét, pedig felügyelő tanár, meg neki kell a gyerekeket kirándulni vinni ingyen, meg felseperni a leveleket is.


Évek óta ez megy, ugyanabban a moslék stílusban.

2021. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként reagálva az újabb hullámra, ha utánaolvasol több szakértő is azt írta, hogy az átoltosságnak és az átfertőzöttségnek köszönhetően, már nem lesz olyan nagy "durranás" a negyedik hullám, mint az harmadik volt.

És ez csak az én véleményem, de Orbán sem hiszem hogy választások előtt megint bezárna mindent, hogy mégjobban rontsa az esélyeit. (Bár neki már mindegy, azt gondolom)

2021. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!