Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ősszel jöhet az újabb járványh...

Ősszel jöhet az újabb járványhullám, Operatív törzs: itt az indiai mutáns: akkor ősszel is készüljek discorddal zoommal?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2021. máj. 28. 19:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Én azt a car dumát olvastam, hogy erre az egy hónapra már nem nyitnak ki a sulik..még is kinyitottak. Ráadásul szeptemberre már meglehet az a mennyiségű átoltottság hogy ne zárják be a sulikat ismét.


Amúgy kérdező, mi a terved ha végzel a sulival?

2021. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Viszont még mindig nem világos hogy ha ennyire irtózol tőle hogy suliba kelljen járnod, akkor miért nem hagyod a francba a sulit. Vagy majd eltartanak a szüleid, vagy ha nem, akkor szükség van kukásokra, utcaseprőkre, segédmunkásokra is.
2021. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
27, hát gondolom dolgozni sem szeretne, inkább otthon a négy fal között szeretné leélni az életét, szóval az az egyetlen lehetősége, hogy a szülei tartsák el egész életében, neki meg ki se kelljen mozdulni a házból. Nem irigylem, de hát az ő dolga. :D
2021. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

" hát gondolom dolgozni sem szeretne,"


MOST IS dolgozom. Wolf futár vagyok. EZ SE jött be.


Még valami? ami nem jön be? Na. Várom.

2021. máj. 30. 09:11
 25/32 A kérdező kommentje:
És a digitális oktatás tette lehetővé hogy full időben woltozzak.... erről ennyit.
2021. máj. 30. 09:12
 26/32 anonim ***** válasza:
Most akkor wolf vagy wolt? Csak mert nem tudnám elképzelni, hogy a Kati futár céget üzemeltessen.
2021. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Szerencsére a napi 2-3 provokatív kérdésre és azok válaszreakciójára mindig marad idő.

Azzal mi a helyzet, hogy több különböző kérdésed alatt is már 12 éve leérettségiztél?


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

"Na most újra elmondom én ezt a kérdést nem vizsgára VÁRÓKÉNT teszem fel... újra és újra. Én kösz már 12 éve túlvagyok rajta."

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

"Kösz, az érettségit én már 12 éve letettem."

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

"Kösz az én érettségim már 12 éve a kezemben van, kösz az aggódást."

2021. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Az alábbi hozzászólásod jelentve van: "Most te inkább a farkadat verjed mint egy elütésen rugózzál. Állat."


Tanulj meg írni, csak azt tudom mondani!


Mondat vége felkiáltójel (rugózzál után). Állat - Alany, állítmány, mi a tárgya a mondatnak?


Meg is látszik, hogy futár vagy. A futárok nem az eszükről híresek. Odakerülnek, és biztonsági őrnek azok a személyek, akik valamit elvégeztek, de valójában semmihez se értenek. Tudod, biztos ismered a hülye fokozását.

2021. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"


Ennyit erről. De nyugi, holnap folytatja ugyanúgy.

2021. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Yes, végre :)
2021. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!