Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Náthával, köhögéssel menjek...

Náthával, köhögéssel menjek iskolába?

Figyelt kérdés

Péntek este elkezdett fájni a fejem, benáthásodtam. Azóta jobban vagyok ugyan, de még mindig náthás vagyok és köhögök. Ma este mennék vissza kollégiumba és addig el kellene döntenem.

Én szeretnék menni, csak nem biztos hogy jó döntés. Ti bemennétek?


2021. máj. 30. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Ne menj, betegen maradj otthon. általánosiskolában rengeteg osztálytársam jött úgy suliba, h köhögött, folyt az orra, mert a szülei nem tudtak a munkahelyük miatt vigyázni rá. Ahogy idősödtünk, egyre kevésbé vált gyakorivá, de nekem alapból gyenge az immun rendszerem, mindig én kaptam el az ilyenektől elsőnek. "csak egy kis megfázás"-ból mindig az lett, h jaj én megint beteg vagyok, pedig nem én fertőztem le magam.
2021. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne menj! Hiába vagy jobban, gondolj a többiekre. Az iskolák termei nem mindig vannak jól kiszellőztetve nincs akkora tér, hogy távolságot tarthass a többiektől, plusz elég idegesítő is a krákkrk-hapci-kuckuc-orrfújás az óra alatt.


Arról nem is beszélve, hogy lehet pont rosszabbul leszel.

2021. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!