Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik évet ismételtek vagy...

Akik évet ismételtek vagy évet fognak ismételni, mit szóltak/szólnak a szüleik? Hogyan kezelték/kezelik a helyzetet?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Apu lefenyítette a tanárt oszt átengedett
2021. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Már nem éltek a szüleim mire évet ismételtem (felsőoktatás).
2021. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt egy nagy meglepetés tudták otthon hogy ennek évismétlés lesz a vége.


Abban az évben október-november körül már látszott, hogy lemaradtam a többiektől.


Próbáltak segíteni hogy felzárkózzak, fogadtak mellém magántanárt fizikához, a barátnőim töriből segítettek, egy másik rokon matekban, én is rengeteget gyakoroltam, de a szüleim továbbra is kapták a visszajelzést, hogy nem megy jól az iskola.


Valamikor május végén vagy június elején kaptunk értesítőt, hogy ki miből áll bukásra vagy kétes jegyre. Amikor megkaptam a beírást az ellenőrzőmbe, arra a pillanatra tisztán emlékszem, hogy felhívtam anyukámat és ő meglepően jól kezelte a helyzetet.


Akkor már tudtuk jól, hogy évet fogok ismételni, de úgy álltunk hozzá, hogy nem baj, legalább bepótolom a hiányosságaimat.


Amikor lementek a javító dolgozatok júniusban, akkor már tudtuk hány tantárgyból buktam meg biztosan. Annyiból, hogy pótvizsgát se tehettem augusztusban szóval már az utolsó héten tudtam jól, hogy 100%, hogy évet ismétlek és később a biziosztásra is így mentem.


Utána megbeszéltük otthon, hogy átiratnak egy másik iskolába, átvettek egy könnyebbe, ahol nagyon jó jegyeket szereztem. Szerintem volt, ami megmaradt bennem az előző gimiben, plusz jobban megértettem a tanárokat, ezért jobban is teljesítettem a dolgozatokon és ez nagyon sok pozitív energiát adott.

2021. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!