Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályfőnököm miért...

Az osztályfőnököm miért pampog amiatt, hogy szinte az iskola mellett sétáltatnom a kutyáimat, miközben percekre lakom az iskolától?

Figyelt kérdés

Családtag krónikus betegsége miatt (és mert ma kaptam meg a 2. oltást, szóval saját érdekemben is) kérvényt nyújtottunk be, hogy a hiányzások legyenek igazolva. Lezárható vagyok, amiből nem, azt tudom küldeni a megfelelő tanárnak, és az is csak hittan, még egy beadandó az egyik filmből. Ha nagyon sietek, 1 perc alatt a sulinál vagyok. Ha futok, fél perc. A dohányosok a saroknál szoktak lenni, én meg a másik oldalon pont arra sétáltam, és mint kiderült, az ofő is ott volt. Aki korrepetál engem, a padtársamnak kezdett kiakadni az ofő, hogy miért sétáltatom erre a kutyáimat, menjek másfelé. Mikor osztálytársam mondta ofőnek, hogy a válaszom az, hogy nem megoldható (lefordítva: teljesen kizárt), ezen is háborogni kezdett és a padtársamnak akadt ki rajtam. Hát istenem, a kutyáimnak pisilniük kell, és tanulok itthon, szóval nincs miért bujkálnom, ha véletlenül éppen ott dohányoznak és meglátnak.


Eddig semmi probléma nem volt ezzel, egyik napról a másikra jött nála ez a dili. Őszintén nem értem, miért. Ja meg nem is csavargok iskola időben, hogy mondjuk meglátott valahol, vagy egy másik tanár.


2021. jún. 4. 15:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Akkor ez mikor is volt?"


Mire én:

"Reggeli (koradélelőtti) sétánál"...

2021. jún. 4. 18:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez nem egy 6. kerületi iskola? Mert akkor sejtem melyik lehet.
2021. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem a 6. kerület.
2021. jún. 4. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!