Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért néznek hülyének? Miért...

Miért néznek hülyének? Miért hiszik azt, hogy fogyatékos vagyok? Pedig tök normális vagyok velük

Figyelt kérdés

Van 2-3 lány osztálytársam meg pár gyerek, akik mindig átvágnak, meg azt hiszik, hogy mindent beveszek.

Ma volt olyan, hogy óra előtt a teremben sima videót csináltak és pont benne voltam és mondták, hogy élőznek. De közelebb mentem és láttam hogy sima számlálós videó (pl. 14:53) van, tehát kamerával meg nem élőben. Erre mondták hogy ez csak a nézőszám, inkább hagytam. Meg fotózgatnak és letagadják.

A másik meg egy másik osztálytàsam, aki azt mondta, hogy én nem ebben a terembe leszek, pedig a többiek is ott voltak.


2021. jún. 9. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Osztályfőnöknek nem értesültél még erről? Egyébként, sajnos minden osztályban előfordul az ilyen. De azért fotózgatni azt már tényleg nem kéne.
2021. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Osztályfőnöknek nem értesültél még erről?"


De ez nem ciki, árulkodós?

2021. jún. 9. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Én is így csináltam, ez volt a legjobb megoldás.
2021. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Emiatt nem kell árulkodni, tényleg csak hiszékenyebbek gondolnak az átlagnál.
2021. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vágja vissza valami hasonló de poénos dologgal. Vagy tegyél fülhallgatót a füledbe és hallgass zenét.
2021. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg mindig azt mondják, hogy ki vagyok pattintva, pedig van rajtam egy kis felesleg
2021. jún. 9. 19:16
 7/10 anonim ***** válasza:
6 és tenyleg?
2021. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi tényleg?
2021. jún. 10. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg duci vagy?

És am van szemüveged?

Mert ezek miatt hitték anno az en sulimban az egyik évfolyamtarsamról h hülye

6os vagyok

2021. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kis túlsúlyom van, szemüvegem nincs
2021. jún. 10. 21:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!