Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom feldolgozni a...

Nem tudom feldolgozni a fizika tanárom halálát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fizika tanárom 2020. júniusában halt meg, tehát kb. egy éve. Nem tudtuk miért van, de a tanév vége fele (ugye akkor online volt) nem küldött házikat, meg semmi és fura is volt, de úgy voltunk vele, hogy biztos csak lazábban kezeli így az utolsó heteket...De utána bejelentették, hogy elhunyt. Nagyon szomorú voltam. Kedvenc tanárom volt, kiválóan tanított, akkoriban sokkal jobb is voltam fizikából, mint most. Nagyon hiányzik, és el se hiszem hogy ennek már egy éve...Olyan durva...😔 Hogyan dolgozzam fel?

2021. jún. 9. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess a többiekkel róla, lehet ugyanígy éreznek és jól fog esni, hogy kibeszélitek a közös emlékeket, azt, hogy mennyire lesokkolt a halála stb.
2021. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6%
Hát nem tudom, én a szüleimet vesztettem el, és azt kellett feldolgoznom. Jó a tanár is ember, sajnálom meg minden, de most komolyan?!
2021. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2, sajnálom, hogy ezen keresztül kellett menned, őszinte részvétem, de nem szabhatod meg másnak, hogy kit érdemes gyászolnia és kit nem.


Természetesen nem egyenlő egy szülő egy tanárral, de mindkettőt meg lehet és meg is kell gyászolni.

2021. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!