Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárikarban vannak olyan...

A tanárikarban vannak olyan meetingek, hogy az igazgató és a helyettesei x időnként összeünek és egyesével behívják a tanárokat, hogy visszajelzést adjanak a munkájukról? Névsorrendben? Atól Zig vagy van, hogy a névsor végéről kezdik?

Figyelt kérdés
Ami a multiknál a "One to one".
2021. jún. 11. 05:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nálunk volt és adtak értékelést is papíron, amit alá kellett írni, hogy elfogadom. Engem konkrétan így rugtak ki, hogy pár pontban alkalmatlannak találtak. Nevetséges volt az egész.
2021. jún. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első körben a visszajelzések alapján kapsz kérdéseket, ezekre kell válaszolnod írásban, ha nem kielégítő a válaszod jöhet az elbeszélgetés.


Írok néhány példát:


1/ A jelenlegi koronavírusos helyzetben az oktatás online formában valósult meg és a diákok szóvá tették a vezetőségnek, hogy sokszor sokat késtem az óráimról. Néhány delikvens állítása szerint akár 20-40 percet is vártak rám a google meet csatornán és közben egymással beszélgettek a tantárgy számítási feladatairól.

Első körben azt hittem, hogy viccnek szánták, természetesen nem a diákok, hanem a vezetőség :)


A válaszom a következő volt: A google meet csatornámra csak a csatlakozás kérést követően és kizárólag az engedélyemmel tudnak belépni, ha életükben egyszer is használták volna az említett platformot, akkor ezt ők is tudnák!


2/ A következő megválaszolandó ugyan ahhoz a tantárgyhoz volt, miszerint 25-30 perc alatt befejezem az óráimat. A legviccesebb az egészben, hogy a diáknak egészen dékáni szintig sikerült vinnie az ügyet, mint kiderült diákönkormányzati képviselő a srác.

Állítása szerint a tanulmányai mellett dolgozik és minden héten 10 perc késéssel 16:50-kor lépett be. Az oktató viszont nagyon trehány volt 17:20-kor, néha már 17:15-kor befejezte az órát, idézem a kedvenc mondatomat "Legszarabb, leglustább, legtrehányabb oktató a világon!"


A válaszom a következő volt: "A Neptun rendszerben is elérhető órarend szerint az óra kezdési időpontja 15:40 a befejezés időpontja 17:15, a hallgató heti rendszerességgel nem 10 percet, hanem 70 percet késett. Külön elnézést kérek a hallgatótól, hogy esetenként 17:15 helyett 17:20-ig tartottam az órát."


3/ Másik nagy kedvencem: "Statika tantárgyhoz semmit nem ért, halvány lila fingja sincsen róla, szarul magyarázta a feladatokat, sokat késett, végigfintorgatta az órákat, borzalmas volt!"


A válaszom a következő volt: "Sajnálattal hallom, hogy nem volt elég színvonalas a statika előadás, a tanárának pedig mielőbbi jobbulást kívánok!"


Ezt visszadobták nem értelmezhetőként, így ismét írtam rá: "Valóban a statikai számításokhoz halvány lila fingom sincsen, nem is oktatom a tantárgyat, így elképzelhetetlennek tartom, hogy az én fingásomat hallgatta a kedves diák.

Kérem tolmácsolják jókívánságaimat a hallgató felé, köszönöm!"


A hallgatói visszajelzések szerint van zöld-sárga-piros jelzésű tanár, mivel nekem minden évben jön durván 10-15 ilyen a sárgában vagyok. A besorolást a vélemény alapján kapjuk, nem vesztegetnek időt az átsorolásra a válaszaink után.


4 éve volt egy gyomorvérzésem, kiestem 5 hónapra, minden órámat más tartotta. Akkor 34db jött és átcsúsztam a pirosba, azokat megválaszolni elég vicces volt, 21db megválaszolandó olyan tantárgyhoz volt, amit soha nem tartok. Mivel piros volt a jelzésem így volt egy közel 1 órás személyes elbeszélgetés is a jövőmet illetően, holott azzal kezdtem, hogy "VÉGIG BETEGSZABIN VOLTAM!"...

2021. jún. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom két féléven keresztül a pirosba kerültél, így az értékelésed 1 pont lett 2 alpont szerint is.


1-es nálatok is az 1-3-as skálán pontoztak?

2021. jún. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen iskolában, el is jöttem. Gusztustalan. Az én munkámról a gyerekek és a szülők adnak visszajelzést mert ők tudják, hogyan végzem.
2021. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vicc, mikor egy tanár szívatja az összes diákját, de az iskola beáll a tanár mellé... Ezek után felüdítő lenne anonim pontozni a tanárokat, és ez szabja meg a munkájukat, állásukat, természetesen független kivizsgálás mellett
2021. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!