Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van értelme befejeznem az...

Van értelme befejeznem az egyetemet?

Figyelt kérdés

3 éves szak és már csak 1 év van hátra.. De viszont tudom, hogy soha az életben nem fogok elhelyezkedni vele, mert nem lehet megélni belőle.

Vagyis elhelyezkedni el lehetne vele, de főleg a közszférában. Oda meg nem akarok menni. Egy Aldis árufeltöltő is jobban keres, mint amit ezzel a diplomával keresnék. Szóval én is inkább elmennék árufeltöltőnek, minthogy diplomás közalkalmazott legyek



2021. jún. 13. 18:43
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Igen.

Egy katás vállalkozó kőműves, szobafestő, villanyszerelő stb.. manapság simán megkeres akár 1 millió közelében.

Múltkor volt nálunk gázszerelő és egy fél órás munkáért 25 ezret elkért.

Látásból ismerek egy hegesztőt, kb 28 éves, de már saját lakása van és 2 kocsija, egy Infinity és egy Chrysler, plusz van egy motorja is. Megvan mindene.

Múltkor láttam egy új furgont, rá volt írva Festő szaki és egy telefonszám, Facebook elérhetőség. Egy ilyen furgon is jó drága, átlagember nem engedhetné meg magának, hogy furgont vegyen.

2021. júl. 2. 03:26
 32/35 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek többsége az országban nem diplomás és nem gazdag akkor leszel gazdag ha jól dolgozol és ha vállalkozó leszel de előtte fejezd be az egyetemet utána még lehetsz melós söt kettő szakmát ingyen tudsz tanulni
2021. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Egy szakmával pl könnyű lenne vállalkozni, de ezzel a diplomával nem tudok vállalkozni. Nincs olyan tudásom, amit el tudnék adni vállalkozóként.
2021. júl. 3. 01:24
 34/35 anonim ***** válasza:
Hiába beszélünk neked nem nagyon hallgatsz ránk
2021. júl. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
szerintem te álomvilágban élsz
2021. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!