Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmenjek a kirándulásra?

Elmenjek a kirándulásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek elmenjek egy olyan osztálykirándulásra, amit egyik oszdtalytarsam családja szervezett, akit nem bírok? Lesz itt pár ember, akivel jól kijovok, de olyanok is, akiket utalok. A program jó lenne, csak félek, hogy ki fognak kozksiteni... Anyum azt tanácsolja, hogy ne menjek, de egyik barátnőm meg nagyon szeretne, és ajánlotta. Szerintetek így elmenjek?

Köszi a válaszokat! Szép napot!



2021. jún. 15. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
én elmennék, ha van ott olyan, akivel jól tudom érezni magam
2021. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindegy, ki szervezte?... Jó a program? Lesznek ott olyanok, akiket kedvelsz? Megteheted, hogy elmész?
2021. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Furcsa, hogy pont az anyukád tanácsolja, hogy ne menj, mintha azt próbálná beléd sulykolni, hogy nembaj kislányom, legyél csak nyugodtan antiszociális... pedig fiatalon még TALÁN jobban lehetne tenni ellene.

Ha lenne ott legalább 1 jó barátnő, én elmennék.

2021. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Én egyszer mentem úgy kirándulni hogy a szobán olyan gyerekekkel osztoztam, akikből egyet nem bírtam. Nagyon rossz volt.
2021. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha vannak olyanok, akikkel jóban vagy, miért közösítenének? Egy osztálykirándulás, fura lenne, ha te nem mennél. Gondolom az online oktatás miatt elmaradt a rendes, bepótlás céljából szeretné a társad. Rendes tőle, mert szervezhetné csak a haveroknak.
2021. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocs, ez lehet változtat, de elfelejtettem írni, hogy vannak akik engem utalnak....
2021. jún. 15. 15:08
 7/9 A kérdező kommentje:
És nem mindenki megy, csak páran
2021. jún. 15. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Costa Bravan összeraktak 3 lánnyal. Egy mindig ideges volt tőlem, kiabált velem, a másik kettő is beszólogatott. Tök jónak ígérkezett a kirándulás, de mindig lebert voltam, mert elbacták a kedvem a cseszegetéssel.


Egyszerűen utáltam a szobaban lenni, ha ott voltak, mert egy szót mondtam, ami nem tetszett nekik, már üvöltöztek.


Egyszer az egyik tanár leült velünk beszélgetni, hogy kibékítsen minket, de csak annyi lett, hogy elmondtak, hogy idegesítem őket.


Velük sehova se akartam menni, így mindig külön cirkusz volt a kulcsból, mert sosem rakták be oda, ahova megbeszéltük. Ők kismilliószor kizártak engem, de, amikor egyszer én nem értem.időbem vissza, cirkuszoltak...


Egyszer az egyik felidézte a kirandulást nekem hogy ott is hülye voltam és megkértem, hogy, ha már egyszer elbacták a kirándulást nekem, ne emlegesse fel...


Csak nézett.


Őszintén szólva, felnőtt fejjel már leszarom, de gyerek fejjel én kihagytam volba inkább.

2021. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, ismerős dolgok.


Anno volt egy nem kötelező osztálykirándulás, és mondtam hogy az utolsó lenne az osztály akikkel mennék bárhova is. :)


Onnantól automatikusan nem is mentem, családdal mentünk fasza helyekre, külföldre, amíg az iskolatársaim unalmas templomokról hallgatták az unalmas előadásokat városnézés alatt, addig én magamnak fedeztem fel Görögországot, Törökországot, Albániát, Horvátországot, Szlovákiát, Lengyelországot és Finnországot :-)

2021. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!