Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinaljak ha teljesen...

Mit csinaljak ha teljesen kedvtelen vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

Elore mondom hogy nem szokvanyos problemam van, emiatt legyszi ne kotekedjetek ha lehet :D

Most hogy itt a nyari szunet, ugy erzem nincs is kedvem hozza Nem akarom leirni az okat, de nagyon szeretnek mar sulis napokat. (Most erettsegiztem, ugyhogy ebben az evben nekunk csak novemberig volt jelenleti). Nem a tanulas miatt, hanem hianyzik a legkor, meg van meg valami ami miatt leginkabb varom, de nem szeretnem azt leirni.

Tudom hogy orulnom kene, de ugy erzem legszivesebben atugranam ezt az egesz nyarat, pedig tudom hogy ki kene elveznem.


L


2021. jún. 16. 16:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Akinek nem egyertelmu erettsegi utani technikumon maradok.
2021. jún. 16. 16:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyári nyelv tanfolyam talán helyettesíthetné a hiányzó sulis napokat.
2021. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neeem, konkretan az a suli hianyzik ahova jarok.
2021. jún. 16. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rejtélyes vagy.Lehet csak egy valaki hiányzik? :D

Két dolgot tehetsz valahogy néha összejönni a többiekkel,buli,kávézó stb.

A másik ahogy már leírtam keresel tanfolyamot amivel eltereled a gondolataidat.

2021. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Utalgatás helyett leírhatnád hogy bele vagy zúgva valakibe, de töketlen vagy lépni, ezért a suli által kreált társaság aminek ő is része, vonz.


Esetleg a padban maradt egy kiló heroin, és már kezdesz elvonási tüneteket produkálni.

2021. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valahol érthető az érzésed, mert nehéz év állt mindenki előtt a bezártság, online oktatás miatt.

Próbáld lekötni magadat, ha érzel magadban erőt, akkor valamilyen tanfolyamot nyáron elvégezhetsz, találkozz a barátaiddal, legyenek együtt töltött óráitok.

2021. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szervezz találkozókat
2021. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon titokzatos vagy, inkább áruld el, hogy miért várod, hogy értsük. :)
2021. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!