Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legrosszabb dolog,...

Mi volt a legrosszabb dolog, amit az iskolában csináltatok és egy mai iskolásnak javasolnátok, hogy ne tegye meg semmiképpen sem?

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Pár osztálytársam még 9.-ben viccesnek gondolta, hogy a szénsavas üdítő italokat felrázzák és teljes erőből neki dobják a falnak aminek az lett a következménye hogy az interaktív tábla telibe kapott egy kólát aminek köszönhetően száműztek minket az iskola leghidegebb termébe amiben még fűtés sem volt..Ez még 2014-ben volt..persze a tábla azóta se működik megfelelően.. :D
2021. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

Gimiben 2 következménye volt pár rossz tettnek.


1.


Az egyik, hogy egyszer igazgatói figyelmeztetést kaptam, sok minden volt a rovásomon.


Otthon anya megkérdezte, hogy ezeket tényleg elkövettem e. Nem akartam balhét, úgyhogy azt hazudtam, hogy nem. Azt hittem, hogy akkor aláírja az intőt és elfelejti az egészet.


Mivel "hamisan vádoltak meg" botrányt csinált.


Nagyon kellemetlen volt, mert szegény tanárok nem érdemelték meg.


Amikor kiderült, hogy hazudtam, az meg anyának volt rossz.


2.


A másik, hogy ezek után akármi volt, rögtön engem vettek elő.


Sokszor úgy kaptam leteremtéseket, hogy nem is én tettem.


Pl a faliújságonba hírmondó szóból levezték az m betűt és mondta az egyik tanár, hogy ezt biztos én tettem, de azt se tudtam mit jelent az a szó, hogy ondó.


A diákok szabadon szemetelhettek meg rohngálhatták a dolgokat, én kaptam érte a leteremtést.


A lényeg, hogy ne halmozzatok csínyeket, mert aztán a többi gyerek ezzel visszaél később és ne hazudjatok, mert inkább egy leteremtés otthon, mint, hogy nézd a szülőd és a tanárok harcát.

2021. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!