Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálykiránduláson már...

Osztálykiránduláson már rúgott be tanárotok? Ha igen, mit csinált? Szerintetek ez elfogadható?

Figyelt kérdés

Osztalykiranduson voltunk a hetvegen, buszos kirandulas egy videki varosba, az osztaly kiberelte a buszt. Rovid varosnezes utan tobb oranyi szabadidot kaptunk majd gyulekezo delutan.

Az tortent hogy a busznal nem volt a sofor se meg az ofo es kisero tanar se. Mint kiderult a kisero tanarnak (aki amugy nö) sikerult nagyon berugnia ezert a buszvezeto is odament a kocsmahoz (ami a parkolotol nem messze volt szerencsere) es tamogatva (kicsit meg kellett tamogatni az alkohol miatt...) megerkezett o is. A buszon aztan elkezdett enekelni vegul aludt az ut masodik feleben, a vegen meg zacskoba hanyt. Az osztalyfonok elnezest kert a neveben is. Nekem ezzel nincs akkor problemam, de sok szulo kiakadt. 11-es osztaly nyilvan mi is ittunk sort stb.


Nektek van hasonlo sztoritok?



2021. jún. 20. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez marha jó én hülyére röhögném magam gyerekként sőt így is felnőttként természetesen elég gáz és jogos a szülők kiakadása de innen olvasva oltári vicces xD
2021. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

általánosban anno az összes, de minden egyéb rendezvényen is, pl. farsang, de amúgy szünetben is ittak két óra közt, meg ömlött a cigifüst a tanáriból.

Nem volt vicces, de 90-es években falun ez megszokott volt

2021. jún. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nem volt, de jó sztori volt mikor megvettük a piát (10.esek voltunk), és megpróbáltuk eldugni, de az osztályfőnök elég rutinosan átjött hogy csekkolja mi a helyzet, természetesen megtalált mindent és el is vette. Valószínűleg utána túl szigorúnak érezte magát és visszajött egy üveg vodkával hogy közösen ihatunk vele egyetlen tüskét, de ahogy belekortyolt, rögtön megérezte hogy fel van vizezve (már ittunk belőle és nem akartuk azt hogy ha megtalálja akkor tudja hogy már fogyott), aztán abból lett valami balhé, de ő se bírta röhögés nélkül, mi meg meglepetten röhögtünk hogy micsoda szakértő lehet a tanárnő, egyből rájött ahogy megkóstolta:D


9.ben meg Isztambulban voltunk erasmusszal, kisbuszokkal vitték minket egy étterembe, hazafele meg nem ment olyan egyszerűen az út, mert negyed óráig nem bírt kijönni a parkolóból a sofőr mert elég jól berotyogott

2021. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcadikosuk voltunk, 2014 nyara. Megérkeztünk a helyre, ahol ofőt egy egész üveg (bor vagy pálinka, már nem emlékszem pontosan) fogadta. Kb 2 óra alatt el is pusztította. Amikor gyűlés volt az asztalnál, beszélni alig tudott, teljesen lerészegedett xd Mindenki röhögött, kivéve én, aki 14 évesen nem volt tisztában, hogy mi az a részegség és mi az az alkohol, így nem értettem, min röhög kivétel nélkül mindenki és miért ilyen fura ofő. Szóval volt egy szabad napunk a helyen, másnapra pedig egy nagyon másnapos ofőnk.
2021. jún. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Amikor megérkeztünk a szállásra, az ofő és az ofő helyettes elmentek "várost nézni", nekünk szabad program volt. Mikor visszajöttek összehívtak bennünket valami megbeszélésre, de csak az ofő beszélt, az ofő helyettesnek a szemei keresztbe álltak, konkrétan fél óra alatt rendesen berúgott. A feje lebicsaklott, olyan volt mint aki a hulla fáradtságra ivott rá. Kicsit zavarban voltunk, de nem szóltunk semmit. Ez nagyon meglepő volt egyébként, mert sosem néztük ki belőle. Mindig is nagyon szigorú volt, mindenféle elvekkel, nagy tekintéllyel, stb.


Mi hajnalig bulizunk és piáltunk, egyszercsak beállít ofő helyettes, addigra kijózanodva. A következő látvány fogadta: a földön feküdt kiütve pár srác, én éppen hányást mosok fel a padlóról, valaki épp a wc-be okádik. Végignézett rajtunk, hümmögött, bólintott, látom minden rendben, mindenki megvan - mondta, majd kiment, becsukta az ajtót. A szar is belénk állt abban a pár másodpercben, azt hittük eljött a világvége! De tök jófej volt szerintem...

2021. jún. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik tanárom kismotorral járt, ezért állandóan berugott, nem csak kiránduláson. :))
2021. jún. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 flora08 ***** válasza:
90%
Igen, tapasztaltam hasonlót. Ötödikes voltam, egyhetes nyári táborba mentünk, az iskoláé volt a szállás, így a saját tanáraink voltak a kísérők. Nem tudom, hányan voltak, de az osztályfőnökömön kívül mindenki ivott. Semmi vállalhatatlan nem történt, de nekem elég volt annyi, hogy idiótán vigyorogva, jópofizva, dülöngélve láttam őket. 10-11 éves fejjel nekem ez egy rossz élmény volt, azóta sem tudok rajta nevetni. Akkor voltam először és utoljára táborban.
2021. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Anno ottalvós osztálykiránduláson annyit ivott a tanárunk, hogy kitalálta, kiránduljunk éjszaka, lámpa nélkül és beleesett egy kútba, amit át akart ugrani.
2021. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2000-és évek elején voltam kamasz, nálunk is megszokott volt, hogy isznak a tanárok, és be is rúgnak. A tőlünk elkobzott italt sem osztották meg velünk, mint ahogy egy válaszadó írta.

Hányni nem láttam senkit, de tántorogni, akadozva filozofalni, félre beszélni, Csokolozni a kolleganovel (nem házaspár) igen.

Valahogy nálunk azt hiszem senki nem mesét ezekről a szülőknek, legalabbis botrány nem volt belőle. Ami azt illeti akkortajt tényleg elég megszokott volt.

Szerintem is gaz egyébként. Azóta szülő vagyok, bár a gyerekeink meg nem járnak iskolába, de rosszul érintene. Ő vigyáz a gyerekekre, mi van ha a másik is részeg…

2021. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Bátyám ofője leitta magát be is szédült a Balatonba az öreg hölgyXDD
2021. jún. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!