Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érettségi átadó ceremóniának...

Érettségi átadó ceremóniának mi értelme, ha ők 2 órát ott bohóckodtak én meg másnap 5 perc alatt átvettem?

Figyelt kérdés

Megvolt az érettségi átadás. Én nem voltam. Az összes embert odarendelték reggel 9re, de 11kor kapták meg. egy csomót váratták őket, mert nem volt megírva még a bizik, majd himnusz igazgatói beszéd, of beszéd, átadás stb. 2 óra.


Én nem voltam. Másnap bementem a titkárságra, 1 tollal, 1 aláírás és 5 perc múlva jöttem kifelé a bizivel.


nem én csináltam jól?


2021. jún. 22. 09:22
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

"hogy szerintem téged soha senki nem fog még csak emberszámba se venni."


Hidd el annyira nem tudnak lenézni ők engem, amennyire én lenézem őket.

2021. jún. 22. 09:52
 12/26 anonim ***** válasza:
71%

Akkor ne járj sehova, ne menj emberek közé. Maradj otthon a 4 fal között, senki retekkel ne szívj egy levegőt.


Én 44 vagyok, nem 18, és nem sírok a szülinapjaimon még most sem. Sőt, családi körben még meg is ünnepeljük.

2021. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
45%
Nem mindenki antiszociàlis mint te.
2021. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként minket idegeneket hol a szarba érdekel már, hogy egy idegen kérdező hogyan vette át a noname bizonyitványát?

ha cigányok jártak oda, hogy te írtad, akkor ez valami ultra speciális iskola lehetett biztos


na, tetszett a stílus? kb. ez vagy te is, tehát most gondolom flegmán nézed a monitort is :D

2021. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

"ultra speciális iskola lehetett biztos"


12 egy tucat semmi iskola.

2021. jún. 22. 10:37
 16/26 anonim ***** válasza:
65%

de nem vezsed észre hogy saját magadat minősited ezzel a stílussal?

nem veszed észre, hogy szépen felvettél egy olyan embertípust, akitől mindenki menekülni fog?


egy barátod se lesz, szülinapodon a családtagjaid fognak felköszönteni, illetve barátnőd se lesz, meg semmid se, mert ilyen vehemens megkeseredett prolikkal senki se fog leállni beszélni

2021. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

"szülinapodon a családtagjaid fognak felköszönteni, "


Most is csak azok köszöntenek, ez mindig is így volt. KI a franc köszöntene más? Ha nem ők?

2021. jún. 22. 11:02
 18/26 anonim ***** válasza:
91%
Neked ennyire fáj az élet?
2021. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%
hát, sok sikert akkor ehhez az élethez, nem jósolok nagy jövőt neked
2021. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%

Ez valami új?


Elmondom hogy zajlott az érettségi bizonyítvány átadása 2011-ben nálunk.


Szülők, rokonok nélkül bementünk a terembe, ahol érettségiztünk.


Valaki (talán az igazgató vagy az ofő) pár mondatban összefoglalta, hogy mind ügyesek voltunk majd ABC sorrendben kihívtak minket, mondtak, hogy mennyi lett az átlagunk és, ha valaki kapott díszoklevelet (mint pl én), akkor mondták, hogy jár egy oklevél is ebből vagy abból a tárgyból, meg, gratuláltak. Minden diák kb 10 mp-ig volt kint.


Kb 15-20 perc volt az egész.


A szülők el se jöttek, max azok a szülők voltak a másik teremben, akik a büfére voltak beosztva aznap.


Felvettük a bizit, kicsit maradtunk a masik teremben fotózkodni majd mentünk is el, hogy onnan egyenesen a bankettre mentünk vagy kicsit punnyadtunk valahol vagy hazamentünk az már nincs meg.

2021. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!