Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálykiránduláson milyen...

Osztálykiránduláson milyen kellemetlen dolgok történtek meg veletek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Egyszer 7.be mentünk Pestre busszal, és én lemaradtam és nem a Pesti buszra szálltam fel, hanem egy olyanra ami pont az ellenkező irányba ment. De legalább volt egy osztályomtól mentes és tanároktól mentes jó magánkirándulásom :D.


8. ban meg véletlenül, télleg véletlenül elgáncsoltam az ofőmet, és pont ki esett a egy kocsi elé az útra, de szerencsére nem hallt meg, csak súlyosan megsérült, ezért még a bizonyítvány osztás előtt kaptam egy igazgatói figyelmeztetést. Azon a nyáron(2019) az osztfőm a kórházban feküdt, de szerencsére már jól van. Az igazgatóit meg leszarom, am megérdemelte volna az osztfőm, ha elbassza a kocsi mert 8 éven keresztül basztatatott és ölte meg az idegrendszeremet. Miatta kezdtem el az idegesség miatt cigizni, azóta sajnos lánc dohányos vagyok. Már helyre jött az életem mióta középsulis vagyok, de sajnos az az átkozott cigi maradt.


Középiskolás osztálykirándulásom még nem volt a vírus miatt, de a mostani osztályommal már szívesen mennék kirándulni, meg az új osztfőm is normális szóval már jól vagyok a bőrömben.


1.osztályos koromban meg az állatkertben megfogtam az elektromos kerítést és megrázott az áram.

2021. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
most vagyok 17 éves és 10. osztályos. előző voltam.
2021. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ötödikben ráültem egy padra, és beleültem a még friss madársz@rba.
2021. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Nekem egyszer egy osztálykiránduláson jött meg úgy, hogy nem számítottam rá és nem volt nálam semmi. Egy erdei kulcsos házban voltunk, tehát bolt sem volt a környéken. Én pedig akkor ezt még nagyon szégyelltem, mert általános iskolások voltunk, még gyerekesek, sokaknak nem jött még meg stb. és emiatt nem is mertem szólni senkinek vagy kérni, hátha van valakinél valami. Féltem, hogy majd megtudja mindenki, ciki lesz stb. Úgyhogy zsepivel próbáltam orvosolni a helyzetet, de nyilván nem volt elegendő és rendre átáztam. Szerencsére az nem volt annyira feltűnő, nem tudom észrevette-e bárki, nem szóltak stb., de nyilván nekem nagyon kellemetlen volt az egész. Dugdostam a ruháim meg figyeltem nehogy valami olyan legyen stb., borzasztó volt.
2021. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Enyhébb alkoholmérgezés következtében végighánytam az éjszakát. Mivel ez egy őszi kiránduláson történt, a tanév hátralévő részében ezt emlegették az osztálytársaim. Ezen felül több alkalommal is a rosszulléteim miatt kellett félreállnunk a busszal vagy felfüggesztenünk egy programot, mert velemszületett utazási betegségem van.
2021. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Van ami velem, van, ami mással, de ott voltam vagy hallottam:


- egyik osztálykiránduláson az egyik fiú este behányt, mert sokat ivott XD

- egy osztálytársamra rászart egy galamb a pályaudvarnál, amikor leült az egyik lépcsőfokra

- velem: megfájdult a hasam fényes nappal városnézés közben egy osztálykiránduláson, és visszasiettem a kolihoz, elkértem a kulcsot, és elmentem a wc-re. Szerencsére senkinek se tűnt fel, bőven visszaértem, de ráment vagy 25 percem :(

- egy másik osztálykiránduláson az egyik lány lefeküdt a pasijával és teherbe esett :D utána derült ki ősszel, másik intézménybe iratkozott, a gyereket megtartotta!

2021. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Több osztálykiránduláson is állandóan beszóltak, megaláztak sértő gúnynevekkel stb. Sokszor az jelentett problémát, amikor nem megfelelő emberekkel kerültem egy szobába. Én sem voltam elég határozott, és hát sajna bunkó gyerekek minden osztályba kerülnek.
2021. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Leszart egy galamb lengyelországi kiránduláson.

Egyik szobatársam alkoholmérgezést kapott, sugárban hányt, több infúzió is lement, mire stabilizálták az állapotát.

2021. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Első és második gimiben sokan piáltak gőzerővel az osztálykiránduláson, állítólag zárt ajtók mögött a tanárok is. Igazából ez ragadt meg, a kirándulás többi programjára már nem is emlékszem...
2021. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegigcsúsztúnk a sáros hegyen éjszakai túrán denevérekkel z
2021. okt. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!