Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lenne több szabadidőm?...

Hogy lenne több szabadidőm? Ha nappali tagozatra járnék és amellett kéne dolgoznom, vagy ha elmennék levelezőre munka mellett?

Figyelt kérdés

Nappalira járok, de nem szeretnék elhelyezkedni ezzel a szakkal, ezért el akarok végezni egy másik szakot, de 23 évesen már nem ülnék be egy 3,5 éves nappalira.

Plusz azon is erősen gondolkodok, hogy a jelenlegi szakomat is levelezőn fejezem be, már csak 1 év van hátra.



2021. jún. 25. 21:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

10, nem lehetetlen, de én továbbra is azt javaslom, hogy akkor inkább levelezőn csináld.


Jól hangzik, hogy beiratkozol egy nappali szakra és kvázi be se jársz, csak a vizsgákra meg pár órára, de szinte lehetetlen kivitelezni.


Nekem úgy, hogy óraütközés miatt nem tudtam volna bejárni is sokszor jött a "demuszájlenneerreazórárabejáááárniiiii"


***


A másik meg, ha a főnök aszerint oszt be hogy hogyan vannak óráid majd vizsgáig, akkor előbb-utóbb lehet a munkatársaid fognak a pcsába kívánni, amikor az ő beosztásuk is miattad változik.

2021. jún. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Há megértem... lehet ösztöndíjakat is kapni viszont, ha jól tanulsz, de az gondolom nem annyira sok
2021. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ahova most járok, itt is olyan sok órám van, hogy péntek kivételével minden nap 17:30-ig voltam bent órákon. Emellett kb lehetetlen megoldani a munkát.


Meg akarok sportolni, versenyezni is.


De legszívesebben valami szakmát tanulnék. Csak ugye azt meg sokkal nehezebb lenne megoldani, mert oda minden délután be kéne járni estire. Ezért inkább a levelező

2021. jún. 27. 13:07
 14/16 A kérdező kommentje:

Az viszont nem derült ki, hogy melyik esetben lenne több szabadidőm. Pl levelező mellett tudnék e rendesen edzeni.

A nappali mellett szerintem kevesebb időm lenne, ha dolgozni is kell

2021. jún. 30. 21:28
 15/16 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm levelezős volt, ő simán eljárt edzeni, bár abba is hagyta, mert elunta.

Illetve ugyanúgy tudott velem találkozni, mászkálni.

2021. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Írtad hogy szeretnél félretenni lakásra. Na most ehhez egyértelműen egy teljes munkaidős állás szükséges, ebből következik, hogy teljes munkaidőben nappali tagozat mellett nem tudsz dolgozni, tehát marad a levelező tagozat. Hétköznap dolgozol napi nyolc órát hétvégén pedig szintén nyolc órát bent vagy a suliban, ezek mellet meg edzel valamikor. Másik variáció ha azt akarod hogy a hétvégéd teljesen szabad legyen akkor elmész nappali tagozatra és mellette részmunkaidőst vállalsz de azt egyikünk se fogja tudni neked megmondani hogy percre pontosan melyik esetben lenne neked több szabadidőd. Kaptál egy csomó információt meg ötletet, ezek alapján talán most már be tudod határolni.
2021. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!