Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A digitális oktatás mellett...

A digitális oktatás mellett vagy ellene vagy?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 09:50
A kérdező szavazást indított:
Mellette
Ellene
Inkább valamiféle hibrid rendszert támogatnék (jelenléti ötvözve a távoktatással)
58 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Van aki a digitális oktatásban tudott tanulni és jól teljesített. Van aki a digitális oktatásban nem tanult semmit se, a számonkéréseken szanaszét puskázta magát...

Sajnos a digitális oktatás az alsó tagozaton katasztrófa volt. Tavaly volt elsős a fiam.


A közoktatásban az összes magántanulót/egyéni tanrendes 30 fős csoportokba raknám és kötelezően digitális oktatásba rendelném őket. A számonkéréseket jelenléti dolgozatokkal oldanám meg. Ha nem sikerül nekik akkor egy javítási lehetőség augusztusban majd ha az sem sikerül akkor bukta.

2021. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Mellette. Nem kellett látnom fél évig a sok idióta szarjanit, addig aludtam ameddig akartam, sokkal jobb jegyeket szereztem! A digitális oktatás egy álom volt!!!
2021. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Én semleges vagyok ezzel kapcsolatban.


Mellette vagyok, mert nem kellett látnom a “nagy okosokat” akik kitűnő tanulóak de egyedül a buszjegyet sem tudná megvenni. Meg a nagymenőket se kellett nézni, akik bármibe belekötnek.

De jó is a rendes suli, mert szerintem így könnyebb tanulni (mondjuk az utolsó 1 hónapban nagyon sokat kellett tanulni :D). Mondjuk ez tanártól függ.

2021. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gimnáziumokban és bizonyos egyetemi karokon OPCIÓKÉNT jó.

Nekem is szimpatikus de az új normává semmiképpen nem tenném a digitális távoktatást.

2021. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!