Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek sincs a most...

Szerintetek sincs a most zajló digitális oktatásnak jövője?

Figyelt kérdés

Ezt a helyzetet a kényszer szülte, de alapjáraton az online suli hosszabb távon életképtelen lenne..nincs személyes konktanktus, könnyebb puskázni stb.

Hiába fejlődik a technika, nem lehet vele kiváltani majd a jelenléti oktatást...



2021. márc. 12. 18:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem van.
2021. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem sokkal jobb.
2021. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Ez csak most van. Digitalizalodni foga helyzet, de mar sok suliban gépekrol tanulnaka ygerekek, gépeken kuldik a házit, csianljaka feladatokat, de bent kell lenni suliban, szoval ennek, ebbena formában, ninsc jövője, de a jövőben a digitalizációnak nagyobb szerepe lesz.
2021. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

Persze hogy nincs... A közösségbe járás, és arra alkalmas helyen való tanulás helyett otthon egyedül egy szobában ülve tanulni minden szempontból rosszabb.


Lehet persze erről beszélni, de gondoljunk bele, hogy már így is mennyire eltávolodtak egymástól az emberek, talán nem kellene ezt a teljesen természetellenes trendet még jobban felgyorsítani.

2021. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
Úgy tudom, hogy jelene is van. Tudomásom szerint Ausztrália egyes eldugott vidékein régóta így ill. rádión keresztül történik (történt) az oktatás.
2021. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5


Rádión keresztül roppant hatékony lehet...

2021. márc. 12. 18:31
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Hamar lesüllyednénk az USA polgárai szellemi és értelmi szintjére
2021. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Van a digitális oktatásnak olyan eleme amit lehetne folytatni. Mint tanár nagyon ezt jó dolognak tartom.


Viszont a számonkérések helyzete siralmas. Több egyetemen nőtt az ösztöndíjhoz szükséges átlag. Szerintem ez nem azt jelenti, hogy a diákoknak jobban átment a tananyag és okosabbak lettek. Véleményem szerint sokan csaltak.


Másik gyenge pontja a tanköteles korú diákok hiányzásának törvényi szankcionálása. PS Peti hetente négyszer azt mondja, hogy elment a netem, rossz a kamerám, nincs mikrofonom egy kicsit unalmas. Persze biztosan meg lehetne oldani a technikai feltételeket állami szinten.

2021. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

#7

El kell, hogy szomorítsalak, de a magyar értelmi és szellemi szint, SOHASEM közelítette meg az USA-t. Szerintem valami arab kecskepásztorok szintjére lehet innen már csak süllyedni.

2021. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Minden szempontból hátrány


A gyerek úgymond nincs rá kényszerítve,hogy igen is tanuljon mert holnap számonkérés


Végig csalják csak az egészet

2021. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!