Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gondolkodok hogy az egyetemen,...

Gondolkodok hogy az egyetemen, ahova járok alapítok egy klubbot. Vélemény? Mit rakhatnék még bele?

Figyelt kérdés

Az egyetemem nagyon támogatja a diákköröket. (Több mint 100 van). Bárki létrehozhat különböző témákban. (Írókörtől kezdve marxistákon, konzervatívokon át alpakasimogatóig minden van.)


Láttam hogy van török, lengyel és bolgár is. (Az egyetem külföldön van, magas az Eus diákok száma)


Azon gondolkozom hogy csinálok egy Visegrádi diákkört. És akkor nem csak magyar, hanem szlovák, cseh és lengyel témák is lehetnének.


Eddig arra jutottam hogy lehetnének váltakozó országhetek (pl: első hét lengyel, második magyar, stb.)


Illetve önkéntes nyelvtanulás, és országrész bemutatók is, konyhakultúra estek, eu-s viták/politikai értekezések aktuális hírekről v4 szempontból. Illetve történelmi bemutatók.


Esetleg lenne valakinek még ötlete hogy milyen programot rakjak bele?


Szerintetek egyáltalán érdekelne valakit egy ilyen csoport?



2021. jún. 30. 16:38
A kérdező szavazást indított:
Szerintem lenne érdeklődő
Felesleges, nincs értelme
Nem tudom ezt így eldönteni
Egyéb, leírom
21 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az alpakasimogató klub nagyobb buli.
2021. júl. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!