Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Angol magántanár Zalaegerszege...

Angol magántanár Zalaegerszegen vagy környékén?

Figyelt kérdés
SOS keresek angol tanárt. Akiket eddig találtam tele vannak. Írjon aki tud vmit :)

2021. júl. 14. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Google a barátod! Ha egy tanárt sem vagy képes keresni, elvárod, hogy ezt is mi oldjuk meg helyetted, hogy fogsz tudni angolul megtanulni?! Megsúgom sehogy!


Amúgy hívd fel s régi sulis angol tanarod, vagy aki épp “tele van” hogy ajánljon valakit! Ilyen èletképtelen ne legyél már!


Ilyen buta kérdést ne tegyél fel, mert lusta vagy!

2021. júl. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

"Angol magántanár Zalaegerszegen vagy környékén" Szerintem nehezen fogsz találni angol magántanárt. Angliában sokkal könnyebb lenne.

Bocs a kötekedésért... :)

Ha magán angoltanárt keresel, az sokkal könnyebb lesz egy akkora városban. Kérdezd meg, ha fodrászhoz, konditerembe, stb. mész. Vagy, amint 1-es írta: google.

És megint csak bocs, de magas labda volt a megfogalmazásod.

2021. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1 Új vagyok a városban, nem ismerek senkit.

2 Google sokat nem segített.

3 Akit élertem ott nincs uresedees.

4 Mielőtt beszolsz, nem ártana tudni a körülményekről, okostojás....

2021. júl. 15. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

[link]


[link]


De megpróbálkoznék egy nyelvtanfolyammal is, ár/érték arányban lehet, hogy jobban jössz ki.


A stílusodon még csiszolnod kellene egy kicsit...

2021. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon lépj be a Zalaegerszeg összefog nevű csoportba. Én is oda szoktam kiírni, ha valakit keresek és mindig segítenek
2021. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4es a linkeket ismerem nem jártam sikerrel. Jó a stílusom.


5 köszi a tippet.

2021. júl. 15. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

4

Mert? Mi baj van a kérdező stílusával. Intelligensen válaszolt egy buta kötekedő parasztnak. Nehogy már ő legyen a rossz.


Kérdező!

Tényleg érdemes facebookkal próbálkozni.

2021. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani.
2021. júl. 29. 20:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!