Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Soha többet online oktatás?

Soha többet online oktatás?

Figyelt kérdés

Mert nézzük, nem a gyerekekre, fiatalokra volt veszélyes a járvány eddig sem, hanem a szüleikre, idősekre, családtagjaikra, hogy hazaviszik valaki mástól az iskolából.


De most már mindenkinek ott van a védőoltás, lehet válogatni is belőle, digitális oktatást csak akkor fognak elrendelni ha valami olyan veszélyes vírusvariáció jelenik meg ami a beoltottakra is veszélyes lehet vagy ami a beoltatlan fiatalokra, gyerekekre jelent bajt.



2021. júl. 15. 16:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
lesz még távoktatás ne aggódj
2021. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Már most paráznak, szerintem el se indul szeptember elsején a suli 🤷‍♂️
2021. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Az oktatás színvonala így is a béka segge alatt volt.


Az online oktatás alatt arra fizettem be 300k-t/félév, hogy a legtöbb tanár küldjön egy emailt, hogy melyik részét kell elolvasni a könyvnek, a többit meg old meg magadnak.

2021. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%

"Az online oktatás alatt arra fizettem be 300k-t/félév, hogy a legtöbb tanár küldjön egy emailt, hogy melyik részét kell elolvasni a könyvnek, a többit meg old meg magadnak."


Én is!! de én ennek csak tapsoltam! mert így diplomáztam és csak a papír kellett és nagyon kapóra jött a "potya" vizsgák sora.

2021. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%

Igen, nem lesz online hál’ Istennek.


Egy diák

2021. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%

"Igen, nem lesz online hál’ Istennek."


Ó dehogynem... még az ősszel lesz.

2021. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

Alapjáraton maga az oktatás színvonala is a béka segge alatt van sok helyen, skár online, akár jelenléti.


Csomó iskolában a nyelvek oktatása egy vicc, hakéttannyelvűben vagy, a második idegennyelvet felejtsd el, hogy az iskolában tanulod meg, úgy, ahogy a reáltárgyak oktatása is egy röhej, mert hát minek oda jelentkezik a gyerek, ha nem a fő idegen nyelvvel akar foglalkozni.


Egy normál gimiben is az idegen nyelvet ritka, hogy megtanulod normálisan.


A tesi semmire sem jó, főleg, amióta heti 5 tesi van, lb hely sincs a tesizez, nem mintha a tanárok azon lettek volna, hogy megtanítsák a fyerekeket csapatban játszani meg normális gyakorlatokat végeztessenek velük.


Csomó inkompetens tanár van még a pályán, akik szart se tudnak, kb az óráik os abból állnak, hogy egy bbc dokumentumfilmet jegyzetelj ki és abból irat dogát meg hülyeségeket beszél meg hisztizik...

2021. júl. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
és ennek a szófosásnak mi köze a kérdéshez?
2021. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%

8, megmondom én, a gyermekek könnyeitől elázott raffaello!


Bizony!


A kedves vaskalapos tanárkák majd szepemberben is jól megtiltják, hogy a tyerekek egyenek, igyanak megwcre menjenek, miközben még minden tanár szája szélén ott van a raffaello morzsa...

2021. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

" a tyerekek egyenek, igyanak megwcre menjenek,"


Erre van a szünet, amúgy is vannak olyan munkakörök ahol nem akkor eszel és mész el wc-re mikor akarsz hanem mikor szüneted van. Ez a jelenség a munka világában is jelen van, nem csak a vaskalapos tanárkák találmánya az egész.

2021. júl. 15. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!