Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amióta online oktatás van...

Amióta online oktatás van napi 10 órát minimum laptop előtt kell ülni, de van hogy többet is azóta egyre rosszabban látok valakinek valami tippje, hogy ne legyen rosszabb?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Távolabb ülsz a monitortól, képernyőn ha van kékfény szűrő, szemüveg esetén is vannak olyan lencsék, amelyek pont erre vannak kitalálva. sok esetben csak hallgatod az órát és nem nézed :D
2021. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van olyan szemüveg, amelyet kifejezetten ilyen célra készítenek, nem kell bele dioptria sem. Én is csináltattam a Vision Express-ben.
2021. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is a monitor védő szemüveget tudom ajánlani. Meg persze hogy ülj távolabb a monitortól.
2021. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!