Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit szeretnél, mivel kezdődjön...

Mit szeretnél, mivel kezdődjön a következő tanév?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Jelenlétivel
Online
87 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
tök8 okt vége nov elejétől úgyis online lesz
2021. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
72%
Jobban örülnék legalább az első félévben az online-nak (12. évf.)
2021. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Évnyitóval.
2021. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

3

De az is online

2021. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Azzal, hogy elmarad a tanévnyitó ünnepség.


A gyerekeket tájékoztatja az ofő a fontosabb dolgokról, lediktálja az órarendet, ennyi bőven elég első napra.


Az nem kell, hogy kizavarjanak mindenkit az udvarra, ahol megsülsz, mert most simán lehet 30-35 fok is augusztus végén, miközben az igazgatónak szájmenése van, amire a kutya se kíváncsi, úgy, ahogy arra se, amikor elszaval pár gyerek 1-1 verset, amit valószínűleg olyan költő írt meg, aki életében nem látott iskolát belülről...

2021. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Egyetemen jobban örülnék az onlinenak, mert több időm lenne dolgozni és tanulni.


Meg sokkal egyszerűbb online publikált videóból megtanulni a dolgokat, amiket bármennyiszer átnézhetek, mintha 1x elmondanak valamit előadáson és 1x gyakorlaton, ezek után meg arra a jegyzetre kell hagyatkoznom amit úgy írtam, hogy nem is értettem mi az a dolog amit pont elmagyaráz a tanár.

2021. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen jobban örülnék a jelenlétinek. Nálunk katasztrofális volt az online oktatás, semmit nem ért az egész. Nekem sokkal nehezebb volt így tanulni is, mert minden órát megtartottak élőben online, amin kötelező volt bekapcsolt kamerával részt venni és kb. nem csináltunk semmit, mellette pedig elhalmoztak minket irreálisan sok beadandóval, feladattal, olvasnivalóval. Nálunk a vizsgákra sem adnak ki tételeket, jegyzetet, ppt-t stb., hanem magadnak kell jegyzetelni az órákat, összekaparni mindent, de mivel semmi érdemlegeset nem csináltunk az órákon ezért ez nagyon nehéz volt, a vizsgán csak pislogtunk, hogy mégis honnan a bánatból kellene ezt tudni. Nekem egy idő után már nagyon nehéz volt koncentrálni is, 90 perceket kellett görnyedni a gép előtt az órák miatt és utána még beadandót írni, tesztet írni stb. Egyáltalán nem tudtam így jobban beosztani az időmet, sőt sokkal kevesebb időm volt és sokkal leterheltebbnek, fáradtabbnak, motiválatlanabbnak, erőtlenebbnek éreztem magam. Az időm nagy részében tök egyedül voltam és nem volt időm semmire, nem tudtam találkozni a barátaimmal stb., illetve otthon sem voltak meg azok a körülmények, amik a nyugodt tanuláshoz kellenek (kolis voltam, onnan haza lettünk küldve). Most albérletbe megyek, úgyhogy legalább nem kell majd esetleg random egyik napról a másikra hazaköltöznöm. Viszont ettől függetlenül is nagyon reménykedek a jelenléti oktatásban, mert én az online-t egyszerűen gyűlöltem.
2021. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Szünettel.
2021. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%

Én nagyon szeretném, ha egész tanévben jelenléti oktatás lenne. A korlátozásokat/szabályokat (kézfertőtlenítő a termekben, maszk a folyosón stb) megtartanám.

Jó volt az online oktatás, viszont nagyon sok minden kellett ahhoz, hogy odáig eljussunk (sok ember halála). Féltem a családomat, barátaimat, ismerőseimet.

Az lenne a legjobb ha a következő hullám gyengébb lenne az eddigieknél.

2021. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!