Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lesz megint online oktatás a...

Lesz megint online oktatás a delta variáns miatt?

Figyelt kérdés
Nekem ősszel kezdődik a szakmai gyakorlat szóval elég jó lenne ha már már teljes munkaidős állásként tudnám csinálni:)

2021. júl. 27. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Biztos lesz, csak idő kérdése
2021. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Valószínű igen..

Egyes kórházak már 'készenlétben' vannak, mert ki van adva nekik, hogy szeptembertől folytatódik ez a mizéria

2021. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat bár kicsit elbizonytalanít,hogy még mindig alacsony a napi új fertőzettek száma csodálkozom is rajta,hogy a szomszédos országokban tombol a delta variáns nálunk meg még mindig semmi.
2021. júl. 27. 17:14
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
A BME-n is úgy készülnek, hogy jelenlétivel indul, de van már back-up plan ha hirtelen át kell állni akár hibrid, akár online oktatásra - ezt egy oktató mondta nekem.
2021. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Várj ki azokkal a számokkal, most megy a nyaralás, meg a pénz lehúzás, amint lement, ugyanaz lesz, mint tavaly, hirtelen végtelen fertőzött lesz..
2021. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk online lesz 90%-ban minden óra, csak a gyakorlatok nem. (ELTE)
2021. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentjére:


A fertőzöttek száma itt is meg fog ugrani csak később, nem egyszerre érkezik a 4. hullám minden EU-s országba pl.


Angliában az előző hullám januárban tombolt nagyon erősen, nálunk márciusban. Mostanra ők már jönnek kifele a 4. hullámból, hozzánk pedig kezd megérkezni.


Ami ebből a szempontból jó, hogy legalább a vírus nálunk “megvárja” az őszt.

2021. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne vedd szemelyeskedesnek, le amennyire tudod.


Enyem is ilyen, keres valami urugyet hogy ordibalhasson, es 2 perc mulva mar valami teljesen mas hulyesegrol ordibal. Pl miert nem vettem ki abban az adott 30 percben a mosogatogepbol az edenyeket, majd atter a kocsira hogy ez meg az a baj vele, vegul kilukadunk ott hogy hogyan ismerkedjen ebben a "" vilagban, aztan panaszkodik egy utolsot, hogy a vakcinaban disznozsir van.

2021. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6-os válaszoló


Az elte kiadta közleménybe (június 3.), hogy megtartja az online oktatás jól bevált formáit, átemeli normál működés rendbe. ( [link]


Ezek szerint ez azt jelentené, hogy vírushelyzettől függetlenül az előadások online lesznek? Vagy a tanár dönti el?

2021. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Én a Bárczira járok levelezőre, és az órarendben az összes előadás online-ként szerepel. (Egy olyan van, ami hibridként van meghirdetve, tehát ha akarsz, bemész, de stream-elve is lesz.)
2021. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!