Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vajon azt az illetőt, aki...

Vajon azt az illetőt, aki kérdéseket tesz fel azügyben amikben azért drukkol hogy újra berobbanjon a járvány csak azért hogy ne kelljen suliba mennie..mi kézteti őt erre?

Figyelt kérdés
Ennyire fél/utál iskolába menni, vagy csak egy egyszerű troll..szerintem mindenki tudja, hogy kire gondolok!

2021. aug. 1. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ő iskolás. Tudtommal ő tanár, sőt, egyszer egy tanárnőm fb posztja alatt találtam egy kommentet, ami olyan volt, mintha Balázska írta volna, tényleg kicsi lenne a világ, ha ő lenne Balázska. :D


És a politika készteti, gondolom az az elmélet, hogy nyáron nyaral a covid, majd, amikor a strandszezon véget ér, akkor újra támad a vírus, vagyis ezt írogatta régebben mindig a kérdéseihez.

2021. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a tanárkás kommentelő/kérdezőről senki sem ír, pedig jobban utálják.
2021. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azért mert a gyerekek nem szeretnek tanulni sem iskolába menni (A gyerekek szórakozni szeretnek!)
2021. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van benne valami. 4,0 és 4,6 között volt az átlagom. Állandóan csak tanultam és nem azért, mert szerettem volna. De nem ám. Azért, mert otthon kiabáltak a négyesért és a hármassal kb haza se mertem menni. Egyszer egyest kaptam leckehiányra, úgy, hogy előtte ott se voltam és nem mondták el, hogy az a lecke. Akkor kb összeroppantam és sírtam, hogy kész-vége.


Emiatt barátaim se voltak, stréber g.cinek hívtak meg felírták a tablára, hogy nem vagyok ember.


Ha nem lett volna ez a szigor, lehet akár jobban is teljesítettem volna, vagyis legalább azzal a tárggyal foglalkoztam volna, ami jobban érdekelt.


De abban biztos vagyok, hogy akkor, ha nincs ez a szigor, fele ekkora energiát feccölök az iskolaba, mert engem jobban érdekelt pl a videójáték, a kirándulás, a filmnézés, szívesebben csináltam volna azt az extra tanulás helyett meg szívesenben barátkoztam volna.

2021. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!