Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz az, ha már augusztus van,...

Gáz az, ha már augusztus van, de még nem néztem albérletet az egyetemre? Valójában még azt sem tudom, hogy kapok e kollégiumot, de szerintem nem fogok.

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 16:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem gáz szerintem, sokan csinálják így. Ha az ember számít a kollégiumra, az az elsődleges cél és még nincsen mi alapján kalkulálni az esélyeket, akkor nagyon másképp nem is lehet. Ugyanis sajnos későn szoktak kiderülni a kollégiumi felvételi eredményei, nálunk a gólyáknak pl. augusztus vége, jellemzően 26-28 és ezt az ember azért nyilván ki akarja várni. Augusztus végén már nyilván nehezebb jó és megfizethető albérletet találni, de azért nem lehetetlen és valóban célszerű a lehetőségekhez mérten sietni. Én pl. minden évben kaptam kolit, idén az utolsó évemre nem és mehetek én is albérletbe. Annyi a szerencsém, hogy nekem ugye előbb kiderült a pontom, így több időm van, de én sem örültem neki. Nagyon kiszámíthatatlan ez a rendszer sajnos.
2021. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

Lehet jol is tetted, hogy meg nem irtal ala szerzodest, hogy minimum egy evig fizeted a keglit.


Mert szeptember - oktober kornyeken nuklearis bomba biztos hogy jonni fog az online oktatas, hala egnek.

2021. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

3 Hát mondjuk ez amúgy sokat nem segít. Mármint én nem hiszem, hogy rögtön online oktatás lenne, de ha csak egy-két hónapig lesz majd jelenléti oktatás

és utána állunk át az onlinera, addig is lakni kell valahol.

2021. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, rossz ez a bizonytalanság. Leszerződök albérletre, aztán meg bejelentik, hogy lehet haza menni
2021. aug. 1. 16:45
 5/18 anonim ***** válasza:
6%
Nem lesz online oktatás. Felfogtátok? Ha nem vagy benne biztos, hogy albérletben akarsz lakni, akkor minek albérletet keresni? Keresel, akkor ha nem vettek fel koliba vagy nem tetszik.
2021. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok albérletben lakni. De egyáltalán nem biztos, hogy kapok kollégiumot
2021. aug. 1. 16:56
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Én abszolút elképzelhetőnek tartom, hogy úgy alakul a járvány, hogy távoktatás lesz. Ettől független, annak idején én is vártam a kolifelvételt és addig nem kerestem albit. Szerintem nézegesd őket, lépj be csoportokba, tájékozódj a térképen, kb. mennyibe kerülnek, hogy néznek ki, stb., hogy ha élesben kell keresni, akkor legyen valami elképzelésed milyen a piac.
2021. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Remélem megkapom, nagyon félek attól, hogy albérletbe kéne menni.
2021. aug. 1. 17:58
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha néztél volna albérletet és ki is vetted volna, akkor már bas*hatnád a kolit. Ha néztél volna, de úgy hogy úgysem veszed ki, az meg mire jó? Semmire.
2021. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
Melyik város? Pl. Pécsen az utolsó pillanatban pl. augusztus utolsó hetében is találsz albérletet, annyi a kiadó lakás, hogy ihaj.
2021. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!