Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Október elejétől vagy közepétő...

Október elejétől vagy közepétől lesz újra távoktatás?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 20:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

"Akkor gondolom neked nincsenek ismerőseid akik covidban haltak meg."


nem halott, még egy árva fertőzött beteg sincs. Sorry, anyám spáros eladó, annyi emberrel találkozik 1 nap mint 100 másik ember együtt, 60 feletti és semmi.

Vagy itt vagyok én napi 2 óra tömegközlekedés,és... semmi.

2021. aug. 3. 13:45
 22/24 A kérdező kommentje:
De olyat is hallottam hogy asszonyka szexelt a férjével igazolt fertőzöttként. A férje nem lett fertőzött. Tesztelték. Hát ha egy szex után sem kapja el, akkor az egy "érdekes " vírus.
2021. aug. 3. 13:47
 23/24 anonim ***** válasza:
79%
Wow te tenyleg beteg vagy
2021. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

"Műbalhé az egész, úgy kamu ahogy van, és egy szűkebb elit érdekét szolgálja. Az oltás meg mese habbal az egybites hülye népnek."


Feltételezem, hogy történész, természettudós és többféle szakorvos is vagy egy személyben, ha mindent tényleg annyira alaposan átlátsz, amennyire gondolod. Ha nem a korlátozások és az oltás a megoldás egy világjárvány megfékezésére, akkor micsoda?


Amúgy a gazdaságot nem lehet minden járvány után évekre leállítani, mert az pont hogy a "leggazdagabbak gazdasági érdekeit sérti".


Nagyon sok ember vesz fel hitelt, és ha azt nem tudja fizetni, akkor a bank ráteheti a kezét erre-arra a vagyonából, de, ha nincs neki, akkor a bank is csak nyűglődik a hitellel és végül rengeteget bukik rajta, arról nem is beszélve, hogy a csődbemenő, megszűnő vállalkozásoktól igen nehéz lesz behajtani a pénzt.


Az meg a másik, ha nem dolgozik az ország, akkor a politikusoknak is sokkal kényelmetlenebb lesz lopni egy idő után.

2021. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!