Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Idén is az lesz mint tavaly?...

Idén is az lesz mint tavaly? 1-2 hónap jelenléti aztán távoktatás tavaszig?

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk jövőbelátók....majd kiderül.
2021. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
A valószínűsége 0,5
2021. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Lehet.. most nagyon erőltetik ezt a delta variánst xx
2021. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Mindenki be lesz oltva, minimális az esély.
2021. aug. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

És MIKORRA LESZ mindenki beoltva mikor jelenleg 5.6 millió ÚGYNEVEZETT oltottunk van, de ebből csak 3 millió a kétszer oltott a többi csak egyszer, ill van 4 MILLIÓ EGYSZER SEM oltottunk, akik nem is akarnak azok lenni! MInt pl én is!!


Na ?? AKkor mikorra is lesz mindenki beoltva? 2030-ra?

2021. aug. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%
Belenéztem a jósgömbömbe de még nagyon homályos a kép. Három hónap múlva gyere vissza és válaszolok a kérdésedre.
2021. aug. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

"Három hónap múlva gyere vissza és válaszolok a kérdésedre."


nem kell ahhoz már 3 hónap, elég lesz kettő is sztem.

2021. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én látok esélyt arra is, hogy igen és arra is, hogy nem. Sőt, nagyobb esélyt látok arra, hogy valamikor megint online oktatás lesz, de bár ne lenne igazam.
2021. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nagyon jelenléti oktatást tervez mindenki mindenhol, szigorítás is legfeljebb a maszkviselésben, és a védettségi igazolvány használatában történhet szerintem. Nem hinném, hogy itt, vagy bárhol a világon megengedné magának egyetlen állam is , hogy lassan második éve ismételt teljes lezárást eszközöljön akár az oktatásban, akár más téren. Főleg úgy, hogy az egyre nagyobb számban felvett oltást a mindent megmentő csodaszerként misztifikálja az egész világ. Elég visszatetsző lesz, ha novemberben azt mondanák, hogy jajjjj negyedik hullám, menjen vissza mindenki a szobába még egy fél évre...
2021. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

". Nagyon jelenléti oktatást tervez mindenki mindenhol"


és akkor mi van?


2020. márc 13. reggel 8 óra Kossuth Rádió a felelős miniszterelnök kijelenti: az iskolák bezárása szükségtelen és NEM zárnak be


márc 13.még aznap este 21h kormányinfó: az összes iskola bezár



TAPS!!


TERVEK TERVEK!!

2021. aug. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!