Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mire számítotok lesz még 1...

Mire számítotok lesz még 1 digitális félév a felső oktatásban?

Figyelt kérdés
Ugye egyre jobban közeledik a 4. hullám a delta variáns miatt és nem tudni,hogy fog zajlani a suli. Én csak annyit tudok ha megint úgy lesz jelenléti oktatás,hogy maszkban és kesztyűben kell órán részt venni(pannon egyetemen ez volt nekünk) az elég kellemetlen lesz midenkinek és akkor szerintem jobb lenne ehelyett az online tanítás.

2021. aug. 4. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ne legyen, elegem van:)
2021. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is mindenem is ki van vele már.

Még a hibrid oktatás is jobb volt, mikor az előadások online voltak.

De szerintem lesz még online oktatás. Vége a foci szezonnak, egyre jobban mondogatják megint a vírust és a 4.hullámot.

A távoktatással sokat spórolnak az egyetemek is. Lehet behozzák majd megint. Én mondjuk szívesebben ülnék maszkban, kesztyűben órán, mint az online, de szinte biztos hogy lesz online.

2021. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ha lesz akkor se szeptemberben kezdve.


Ui: Munka meletti MSc: én örülnék neki :), de inkább ne legyen rá szükség.

2021. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem munka mellett örülnék, ha hibrid vagy online lesz.
2021. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon örülnék neki (munka mellett, estin, brutál nehéz félév várható), de szerintem már nem lesz. Aki akart, oltatott és enyhébbnek néz ki a negyedik hullám Izraelben, Angliában: a megbetegedéseket nem követi a halálozások száma
2021. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!