Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyi időnk van az újabb...

Mennyi időnk van az újabb korlátozásokig? 1 hónap-2 hónap?

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 18:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem lemegy az augusztus 20-i buli és utána lassan kezdik adagolni. (nem vagyok járványtagadó és oltásellenes sem, de amit a kormány csinál az gusztustalan)
2021. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
Szeptembertöl megint az lesz, mint tavaly
2021. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

"z augusztus 20-i buli és utána lassan kezdik adagolni. "


de lesz ám még egy Birkamenet is, és annak korlátozás nélkül kell lemennie... aztán lehet zárni.

2021. aug. 8. 18:11
 4/30 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem olyan szigorú korlátozás nem lesz mint volt, megint ez a kártyás móka lesz.

Én szeptember közepére saccolom

2021. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
73%
Szeptember közepét mondtak.2hetig megy a gyerek iskolába,aztán megint online.
2021. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
remélem lesz egy jó kis iskolazár úgy novembertől jövő tavaszig
2021. aug. 8. 18:19
 7/30 A kérdező kommentje:

"Szeptember közepét mondtak.2hetig megy a gyerek iskolába"


Jajjj tavaly ugyanezt hallgattuk. mindenki esküdött rá hogy szept 15 és vége. aztán ... nem így lett. aztán jöttek az újabb és újabb "szuperbiztos" bennfenntes dátumok és egyikből se lett semmi.

aztán amikor elfogytak a szuperdátumok, akkor meg nulla előjellel nov 11én hello bezártak.

2021. aug. 8. 18:20
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Kockázatos lenne, mert az emberek 80%-nak ki van a töke a lezárásokkal és a maszkviseléssel. Mert ugye ott a jövő évi választás, szerintem a fidesz nem kockáztatna meg még egy ekkora lezárást (főleg, mert ezzel kiderülne hogy felesleges volt az oltás)..szerintem már csak akkor lesz lezárás, ha tényleg nagyon szükséges különben lehet hogy legalább a 2/3-ot bukni fogja a kormány 2022-ben..és hiába halasztják el, előbb utóbb úgyis szavazni kell különben akkor már nyílt diktatúra lenne magyarországon.
2021. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem szeptember közepe felé
2021. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
32%

Szeptember 3.


Másodikán még lesz a Puskásban egy magyar-angol.

2021. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!