Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi kollégiumban milyen...

Egyetemi kollégiumban milyen undorító dolgokat szoktak csinálni? Kinek milyen emléke van?

Figyelt kérdés

Nálunk pl. buli után előfordul(t), hogy a folyosókon lévő kukákba pisilnek, vagy éppen éjszaka felkel egy szobatárs, és a bukóra nyitott emeleti ablakon kipisil, de olyan is van, hogy a közös konyhahelyiségben lévő mosogatóba hánynak.

Ti is tapasztaltatok ilyesmit? Ki, mit élt át az egyetemi koliban? Milyen ocsmányságokkal szembesültetek?



2021. aug. 23. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem egyetemi kollégiumban..De volt,hogy valaki a zuhanytálcába sz.rt.
2021. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Az egyik csaj a közös hűtőkben, beleköpött mindenkinek a kajájába meg az italába legalább hetente egyszer.
2021. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem semmi ilyen undorító kolis emlékem nincsen. Talán az a legdurvább (de undorítónak nem feltétlenül mondanám), hogy a mosógépből kidobálták mások ruháit a földre, ahol jellemzően állt a koszos víz vagy pedig elloptak egy-egy ruhát a folyosón lévő ruhaszárítókról és kidobták a kukába. Olyasmit abszolút nem tapasztaltam, amiket te írsz. Pedig 3 évig voltam kolis :D
2021. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szobatársam 1x kiokádott az ablakon. Egy srác buliból visszafelé tartva megállt könnyíteni magán de közben elesett. Még fekve is ment a dolog és a vizeletében tocsogott. Az egyik hűtőben 7 hónapos lecsó volt. Az egyik kevésbé használt fürdőben egy koszos felmosóvízzel telt vödör érlelődött egy hónapig.
2021. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Na az őszintén érdekelne hogy mégis mi motiválta vagy mégis mit érzett az a csaj aki mások kajájába köpködött :D
2021. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
srácok versenyeztek, hogy egy tányér lisztből ki tud többet fingással a tányér mellé juttatni.
2021. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Rühelltem az egyetemi kolit. Közveszélyes, alkoholista barmok gyűjtőhelye.

Undorító volt, hogy 0-24 buliztak és kb soha nem voltak józanok az emberek, csak úgy bűzlött az egész az alkoholtól és a hányástól.

Emberileg is undorítóak voltak. Rendőri sokkolót hoztak fel és azzal szórakoztak, hogy egymást rázták. Volt, hogy majdnem kilökött valameliyk idióta az ötödikről az erkélyen, mert az milyen vicces. Ott haltam volna szörnyet, ha nem tud visszahúzni időben.

2021. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Na az őszintén érdekelne hogy mégis mi motiválta vagy mégis mit érzett az a csaj aki mások kajájába köpködött"


Pl.:


[link]

2021. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
A legeslegundorítóbb? Tanulnom kellett.
2021. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Meg akart csókolni egy lány. Én is lány vagyok. Ez volt számomra a legunditobb és legvisszataszitobb
2021. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!