Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi kollégiumban milyen...

Egyetemi kollégiumban milyen undorító dolgokat szoktak csinálni? Kinek milyen emléke van?

Figyelt kérdés

Nálunk pl. buli után előfordul(t), hogy a folyosókon lévő kukákba pisilnek, vagy éppen éjszaka felkel egy szobatárs, és a bukóra nyitott emeleti ablakon kipisil, de olyan is van, hogy a közös konyhahelyiségben lévő mosogatóba hánynak.

Ti is tapasztaltatok ilyesmit? Ki, mit élt át az egyetemi koliban? Milyen ocsmányságokkal szembesültetek?



2021. aug. 23. 17:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

Velem személy szerint semmi olyan nem történt, amitől nagyon kiborultam volna. Csak a szokásos összesz#rt-összehányt vécé, időnként használt koton eldobálva, véres betét/tampon a kuka tetején, stb. A konyhában valaki egyszer hetekig otthagyott egy fazék spenótot, kb 3 centi magas penész nőtt a tetején a végére. Időnként részegek őrjöngtek, ami alapvetően hidegen hagyott, ameddig nem a szobában csinálták, de akkor kikészültem, mikor egy nehéz vizsga előtt (orvosi egyetemen) egész éjjel az ajtóm előtt iszogattak, beszélgettek, viháncoltak.

Szintén kolis barátnőm viszont jobban megszívta szobatársak tekintetében, az ő szobatársai a szobában lévő csapba pisiltek/hánytak és pasikat hordtak fel a szobába dugni éjjelente úgy, hogy mellettük a többi 3 lakó aludni próbált volna.

2021. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer voltam sportesemény után zuhanyozni egyetemen, vagyis addig jutott el a dolog, hogy az egyik zuhanyzó srác mellé odaállt egy másik, és lehugyozta a lábát... Az nem vette észre mert csukott szemmel hajat mosott, a többiek meg csak röhögtek. Mikor végzett, törölközés közben elkezdték mondani neki, hogy meg kellene mosni mégegyszer a lábát... de jó, hogy érettségi után nem tanultam tovább.
2021. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk ez nem kollégiumban történt, viszont mi egyszer fingóversenyt rendeztünk a gimnáziumi könyvtárban. Ki lettünk zavarva érte. 😂

Olyan többször is volt, hogy a fiúk a piszoárba végezték a nagydolgukat, illetve egyszer előkerült valakinek a hátizsákjából egy több hónapos szendvics. XD

2021. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
94%

Minden koli más, van ahol tudnak relatíve kulturáltan élni az emberek van hol nem.

Nálunk ritkán van, hogy lehányják a szekrényt, vagy az alkoholos üvegeket kidobálják az ablakon, szerintem ez még valamennyire elviselhető, volt, hogy eltalált egy ott parkoló autót.

Olyan hogy más kajáját vagy ruháját ellopják vagy tönkreteszik olyanról nem hallottam nálunk.

Volt, hogy a szobatársat rajtakaptam, hogy egy csajjal szexel, olyan részek voltam, hogy nem tűnt fel nekem, hogy vendége van.


BME-s vagyok.

2021. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!