Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi vált be az alábbi dolgokban?

Mi vált be az alábbi dolgokban?

Figyelt kérdés

Pedagógusokhoz szólnak főként a kérdésem. 6-7. osztályos gyerekeknél milyen fegyelmezési módszerek váltak be?

Ha fiatal olvassa a kérdésem, ő is segíthet. Mi lenne rá hatással?

Egy szaktanári manapság már senkit nem hat meg.


2021. aug. 28. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Mondjuk derítsd ki, hogy miért fegyelmezetlen. Pl. csak nálad, vagy minden kollégádnál? Unatkozik vagy mi baja van?

Amúgy meg rakj a nyakába rengeteg feladatot, aztán nem lesz ideje rendetlenkedni.

2021. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

+házi feladat és ha nincs kész 1-es

nagyban előre segíti a bukását és azt ő se szeretné szerintem.

ha meg fegyelmezetlen marad legalább jó sokat tanul pluszba és a jövője egy picit legalább jobb lesz.

2021. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elfelejtettem beleírni, hogy gyógypedagógus vagyok. Magatartászavaros gyerekekkel dolgozom.


Leginkább a probléma, hogy sok gyermeket nem érdekel se az 1-es, se semmilyen büntetés, mert olyan a szülői háttér is.

2021. aug. 28. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Lehet lepontozni, de ha velem kedves vagy, én is kedves leszek veled. Ha ordítasz velem és még a lélegzést is megtiltod, akkor nem foglak kedvelni. A jófej tanárokkal a diákok kedvesek. A fegyelmezés legjobb módja, ha megbeszéled velük a dolgokat NÉGYSZEMKÖZT(tehát nem az egész osztály előtt és persze kedvesen) és úgy bánsz velük, mintha egyenlőek (azok) lennének veled. Pl.:megengeded nekik, hogy tegezzenek. Nagyon pozitív, ha ténylegesen törődsz velük és szünetekben odamész hozzájuk beszélgetni. Olyan is előfordul viszont, hogy bunkó a közösség és mondjuk egymást is bántják,olyankor iskolát kell váltani. Viszont k]ülönbséget kell tenni aközött, hogy bunkó-e vagy csak te nem érted meg őt. Az teljesen normális, ha nem ír házit, mert ilyenek vagyunk, mi emberek. Ami nem normális, az a tanárveres meg hasonlók. A beszólogatás is normális, ha kultúráltan fogalmaz meg kritikát. Ha bunkó, akkor válts iskolát.

Nálunk ez vált be. Az erőszak soha nem fog működni, mert csak majd meggyűlöl téged, de a probléma továbbra is fenn áll.

2021. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!