Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aki jártas a női dolgokban,...

Aki jártas a női dolgokban, kérem írja meg mit is gondól erről?

Figyelt kérdés

A nővérem egy alapjába véve harcias, parancsolgatós típusú csaj aki elég verekedős is, és ráadásul elég nagydarab. Mindig megvédi magát akár szóban akár tettben. Mivel Pesten dolgozik ketten a barátnőjével béreltek egy lakást, de a barátnője munkahelyváltás miatt máshova költözött, úgy kb 3 hónapja van egy másik csaj (új albérlő) akivel együtt lakik, őt én is csak most láttam először, mert valamiért fel kellett mennem a nővéremhez Pestre(igaz félcigány a csaj, de rendes és tiszta, látszik hogy nem a putris fajtából való), de ez a csaj úgy dirigált a nővéremnek, és olyan hangnemben hogy az valami borzasztó volt, a nővéremnek meg csak vörösödött a feje de megcsinálta amit a csaj mondott neki.



Én még sosem láttam, hogy valaki parancsolgatni mert volna neki. Szerinted mért hagyja ennek a csajnak hogy így utasítgassa, dirigáljon neki?



Nem is hittem volna el ha nem a két szememmel látom, amikor a másik csaj megkajált akkor megparancsolta "szó szerint" a nővéremnek hogy mosogasson el,erre a nővérem azt mondta neki, hogy majd később, a másik csaj meg közölte vele hogy nem később most azonnal, a nővérem meg felállt és elkezdett mosogatni! Ha ezt más mondta volna biztos simán kiröhögöm.



Azért ebbe a kategóriába írtam mert itt talán többen olvassák.



2021. márc. 20. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
lehet leszbik, es az uj csajszi a dominans
2021. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A nővérem utálja a leszbiket, de ha az is lenne, akkor is tuti hogy ő lenne a domináns.
2021. márc. 20. 21:47
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
na szerinted miert utalja? mert melyen belul o is az. a homofobok 60%a azert homofob mert homokos, de onmagat is utalja ezert, igy minden mas meleget is utal. a maradek 40% csak szimplan csak fajdalmasan buta. akinek van legalabb 90 iq-ja, az feltudja fogni hogy lekell szarni mas nemi identitasat.
2021. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
A kérdés rasszista. A nővéred elég lusta és ezt tudja maga is. Ezért ha ezzel szembesítik kénytelen megcsinálni amit mondanak neki. Ha ilyen harci alkat, akkor lehet, hogy mást nem csinálna meg.
2021. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez a kérdés pontosan ugyanígy fel lett téve már hónapokkal ezelőtt.. Minek kell még rajta vergődnöd?
2021. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az uj alberlo fizeti a novered helyett a teljes rezsit vagy lehet,h a teljes berleti dijat is. Aztan novered egyenlit a csicskasaggal.
2021. márc. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6os

Ez biztos nem igaz, a nővérem fizeti a felét ez biztos.

2021. márc. 21. 08:10
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
4 Élj vele,hidd el megtudod,hogy miért rasszista az ország :) Ne beszélj,nem kell senkinek a duma. Menj és élj vele együtt!
2021. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom az új csaj biztos meg fenyegette valamivel. Azért gondolok erre mivel ha újonnan költözött be akkor azért alkalmazkodni tudni kéne. Bár nem meglepő az ilyen félvér embereknél semmi. Persze tisztelet a kivételnek.
2021. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, de nem szoktál beszélgetni a nővéreddel?

Pl ha megkérdeznéd tőle....

2021. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!