Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdekes, ha egy iskola csak...

Érdekes, ha egy iskola csak szeptemberre hajlandó ebédbefizetést felvenni? Noha elvileg a teljes tanévre is be lehetne fizetni előre akár, de a suli most CSAK szept végéig engedi

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Jaj istenem fejezzétek már be...
2021. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdekes. Senki sem tudja mikor döntenek úgy, hogy megint online oktatás lesz, vagy karantén. Az iskola még csak a szeptemberi hónapban biztos, és nem akar plusz munkát csinálni magának azzal, hogyha átállunk távoktatásra, akkor egyenként minden szülőnek visszautalja az ebédpénzeket.
2021. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"és nem akar plusz munkát csinálni magának azzal, hogyha átállunk távoktatásra, akkor egyenként minden szülőnek visszautalja az ebédpénzeket."


de ha ez ennyire nyilvánvaló egyszerű és ésszerű, akkor megkérdezem miért nem csinálja ezt az összes iskola az országban?


Hát akkor csak magukkal szúrnak ki a féléves előre beszedett ebédpénzekkel....

vajon miért nem ezt csinálja az összes?

2021. aug. 29. 09:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Más iskolák vezetői máshogy gondolták. Ennyi. Ha kiszúrnak magukkal - hoztak egy döntést, majd vállalják a következményeket.
2021. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is hallottam még ilyet, hogy egy évre előre be lehet fizetni. Nálunk is mindig havonta volt ebédbefizetés, fel sem merült, hogy valaki egyben akarja. Nem újdonság, hogy ezt nem lehet, szerintem.
2021. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
mivel mindenki pontosan tudja, hogy szeptember 26.án lemegy ez a fideszes vadászati kiállítás, és utána megint teljes zárlat jön.
2021. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt 1,5 évben sok hirtelen lezárás következett be. Egyik nap azt kommunikálta a kormány, hogy nem zárják be az iskolákat, következő nap bezártak mindent is.

Bizonytalan a helyzet, teljesen jól csinálják, hogy csak havonta lehet fizetni. Felesleges adminisztrációtól kimelik meg magukat.

Egyenként én is optimista vagyok.

2021. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gond?

Ha meg egy évre lenne kötelező a befizetés akkor azon menne a sopánkodás hogy kinek van pénze egy egész évet egyben, előre kifizetni.

Én még nem is hallottam olyant hogy egy évet egyben kéne kifizetni.

De lehet hogy lejár a konyha szerződése, és még nem eldöntött hogy ki és mennyiért fogja októbertől üzemeltetni a menzát. Ráadásul ki tudja most megmondani hogy egy év múlva mennyi lesz a menza önköltségi ára!

2021. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Katona Dius ***** válasza:
100%
Ahol én dolgozom, ott eleve úgy van, hogy az adott hónapban eszik a gyerek x napot, a következő hónap 10ig leszámoljuk, ennek mennyi a díja, és 15ig be kell fizetni a szülőnek. Nincs előre fizetgetés, mert azt sokkal macerásabb utólag kiavítgatni, mint az utólagos fizetésnél.
2021. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
10 eve altalanosban i mindig csak havonta lehetett fizetni, most meg plane, hiszen barmikor johet az ujabb online oktatas. nincs ebben semmi erdekes
2021. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!