Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nah, várjátok már a Szeptember...

Nah, várjátok már a Szeptembert gyerekek?Jövőhéten iskola!

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 07:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
A háromból egy nagyon, egy felemás érzelmekkel viseltetik az évkezdés irányában, és egy nyávog, hogy nem akarja. :)
2021. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én félig. Másfél évet kihagytam (addig magántanuló voltam) és most kicsit félek visszamenni. De azért várom.
2021. aug. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon félek az osztálytársaimtól. Tanulni szeretek.
2021. aug. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Sajnos olyan osztályba járok, ahol a lányok vannak többségben. Ezzel szerintem mindent elmondtam.
2021. aug. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Amikor én jártam iskolába, ilyenkor már teljesen depressziós voltam, hogy még néhány nap és kezdődik elölről a borzalom...


Nagyon rossz volt!


Aki meg azt mondja, hogy "visszasírod még az iskolai éveket" Azt még ma is szívesen képen törölném egy vaslapáttal.. :D


29F

2021. aug. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
elviselem azt az 1-2 hónapot ami jelenlétiben fog telni aztán úgyis digitális
2021. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy én is undorodom ettől a "vissza sírod az iskolát" undormánytól. Üzenem mindenkinek, hogy a büdös életbe nem fogom vissza sírni. Inkább dolgozok egész héten, mint, hogy még egyszer vissza menjek a suliba.
2021. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Én igen, bár nekem akkor még beavatás lesz (egyetem), úgyhogy leginkább csak ismerkedni, inni és adminisztrációs feladatokat fogok csinálni szerintem.

Amúgy, míg fiatalabb voltam, a középiskolai évkezdést nagyon vártam. Gólyaként a kíváncsiság miatt, utána meg, mert jó osztályon volt.

Alsóban is vártam a nyár végét, mert szerettem az összevont osztályunkat, osztályfőnökünk is jófej volt.

Felsőben viszont nem vártam, már 5.-be összeszorult gyomorral mentem, majd utána mindig azt kívántam, bár hosszabb lenne a nyár/ne kéne ebbe a lepratelepbe járnom többet. Bár 7.-8. már annyira nem volt szar, előtte sokat bántottak, 8.-ban a saját barátaim cukkoltak (a 100 kilós azzal, hogy kövér vagyok(65-70 voltam) , túl sok a szemöldököm, alacsony vagyok (nála 3 centivel kisebb), túl kicsi a mellem (valóban nem nagy, de neki 35 kg előnye volt, mégis csak fél kosárral előzött meg), az alacsony azzal, hogy alacsony vagyok, egy magasabb szintén kövérnek mondott, ketten (a kövér és az alacsony) a személyiségeket ócsárolták, nagyképűnek, könnyűvérűnek nevezték, azt állították, lenézem őket, kiabáltak velem, az arcomba nevettek aztán csodálkoztak, hogy a bankettről hazamentem, mikor ott is csak nevettek rajtam, úgyhogy mielőtt sírni kezdtem, elpucoltam, hosszan mentem haza, senki meg ne lásson, de futottam (magassarkúban!) nehogy valaki utolérjen, ja, és mindhárman kinevettek, mikor azt mondtam, nem tudom hol kell alul kihúzni a szemem😅)

2021. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egészen addig a pontig vártam, amíg meg nem tudtam, hogy a koliszobában nem ketten, hanem négyen leszünk. Most kicsit aggódok emiatt, mert a másik két személlyel is jóban vagyok, csak amikor utoljara egy szobában voltunk majdnem tönkrement a barátságunk. Ráadásul rajtam van a végzős év parája is.
2021. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tiszta görcs vagyok, szét idegeskedem magam, mert új iskolába megyek és már nagyon elszoktam a tanulástól is, 3 hónapja nem tanultam semmit.
2021. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!