Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék barátkozni és...

Hogyan tudnék barátkozni és beilleszkedni, az esti gimnáziumban? 🥺🥺🥺🥺

Figyelt kérdés

Szóval esti gimibe fogok menni szeptember elsejétől. Ahol csak tizennyolc év fölöttiek lesznek, vagyis felnőttek. Én tizennyolc éves vagyok, idén ősszel leszek tizenkilenc éves.


A személységem zárkozott, és alig beszélek emiatt. Beszédem nem az erősségem.


Hogyan barátkozzak és illeszkedjek be?? Hogyan szerezzek barátokat az első nap?


Nagyon szépen kérlek, hogy segítsetek Nekem!!

Szeretnék nagyon barátokat, hogy majd sulin kívül is találkozhasunk!



2021. aug. 30. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Az estin szinte nem lehet, sőt, bőven benne van a pakliban, hogy a második legfiatalabb tíz évvel idősebb lesz, mint te. Menekülj amíg megteheted
2021. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Esti gimibe nem nagyon fogsz barátkozni, nincs kivel. Lesznek 50-es takarítónők, cigányok, segédmunkások stb. szóval inkább valami sportot nézz, vagy hobbit ahol vannak emberek. Tapasztalatból beszélek
2021. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
2, Első vagyok, én is oda jártam, de nálunk azért nem volt ilyen rossz a helyzet, volt jó pár normális is
2021. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Én pedig pont azt tapasztaltam, hogy estin jobban lehet barátkozni, igaz én OKJ-re mentem 25 évesen. Grafikusnak tanulunk, van 2-3 ember, aki fiatalabb nálam, a többiek mind idősebbek. 60 fölött is vannak. Mégis nagyon jó kis közösség alakult ki, egyből befogadtak, nagyon szeretnek.


Ezt annak fényében mondom, hogy én voltam az a lány, akit általánosban többnyire csúfoltak, és nem voltak igazi barátaim. Mindig volt pár ember, akivel jól elvoltam, de ezekből nem lett mély barátság, pl. suliszünetekben nem is szerveztünk találkozókat.

2021. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 asdparade ***** válasza:
100%

Légy nyitott, próbálj beszélgetni, meg ilyenek :D

Biztos lesznek normálisak, ne parázd túl!

2021. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Szia. Melyik városban laksz? Milyen volt az első nap?
2021. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Max heti 1-2x találkoztok 2-3 órára + az esti gimisek nagy része 40-50 éves
2021. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!