Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azt mondják, hogy az egyetemi...

Azt mondják, hogy az egyetemi évek és összességében a 20-as évek a legszebbek. Én mégis utálom az egyetemet és alig várom, hogy vége legyen. Mit ronthattam el, hogy így alakult?

Figyelt kérdés

Bulizni pl egyáltalán nem járok. Utálom a környezetet, ahol lakok. Suli mellett dolgozni kell, a kettő együtt fárasztó. Pénzt keresni mégsem tudok, mert fizetni kell a lakbért. Szóval inkább negatívban vagyok, mint hogy pénzt tudnék félretenni.

Utálom az egészet és alig várom, hogy vége legyen és ne legyek többé diák, hanem rendes munkavállaló lehessek.. És a saját lábamra állhassak. Meg amire rendbehozom azt az anyagi veszteséget, amit az egyetem hozott, az is évekbe fog kerülni..



2021. szept. 5. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jobban teszik a felnőtt kor, így hogy a magam ura vagyok. Nálam a gimis évek voltak szörnyűek.
2021. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom én imádtam az egészet, bulik, csajok, pia, drog, barátok, szociális élet, folytonosan valami jó történt.


:d csak a tanulás volt szar. Én nagyon pozitívan éltem meg ezeket az éveket. 28f

2021. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A gimis évek is rosszak voltak, mert egy elég rossz közösségbe, de az egyetem viszont még rosszabb.
2021. szept. 5. 19:21
 4/8 A kérdező kommentje:

#2

Nos, nekem az anyagi helyzetem miatt le kell mondanom a szociális életről. Örülhetek, ha kifizethetem a rohadt lakbért.

2021. szept. 5. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
És ki a fene kényszerít az egyetemre? Nem tetszik ne csináld, így is sok a túlképzett ember.
2021. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most már nem hagyhatom ott 4 befejezett félév után

Ha újrakezdeném, nem jelentkeznék újra. Egy szakmával jobban is keresnék

2021. szept. 5. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban sokkal nehezebb lehet úgy, ha mellette el kell tartanod magad. Én a suli mellett dolgozást holnap kezdem.

Egyébként biztos segít, ha szereted amit tanulsz és amit dolgozol. A társaságodat is megtalálhatod, még ha bulizni nem is jársz.

2021. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondták, én meg ezért mentem. Ott is hagytam 1 év múlva. Magamba forduló emberként egy rémálom volt az egyetem. Szakmám lett, szeretem, boldog vagyok. Látok egyetemet végzett embereket. Kb utálnak bemenni dolgozni.
2023. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!