Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan lány osztálytársato...

Volt olyan lány osztálytársatok, aki hogy megvert fiút, vagy csak egy hajszálon múlt?

Figyelt kérdés
Akár az iskolában, akár az iskolán kívül. Természetesen a küzdősport edzések nem számítanak. Esetleg ti voltatok ilyan lányok? Ha van olyan sztoritok, hogy egy lány a testi erejével egy fiú fölé kerekedett, azt is elmesélhetitek.

2021. szept. 8. 14:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
1.vagyok. Mert megérdemelték. Akik csúfolódnak,azoknak ez jár.
2021. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
26%
Volt többször is, hogy megvertem fiúkat. Azért mert tetszettem nekik és emiatt gyakran stíröltek 😒 Illetve olyan is volt, hogy hozzám akartak szólni. Hát mit képzelnek ezek? 🤬
2021. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#1

Mi volt a probléma azzal, ha hozzádszóltak? Hány fiút vertél meg az évek alatt?

2021. szept. 8. 16:33
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem volt, egy csaj emelte fel rám a kezét, ropogott is neki ne félj:D

Pont leszartam hogy lány.

2021. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%

Én voltam az a lány.


Fogogatta a fenekemet, szóval kapott eleget...

2021. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
33%

Tényleg rohadt nagy büszkeség megverni egy másik embert, gratulálok. És gondolom, akik itt írják, hogy lányként megvertek fiút, azok nem éppen a 190-200 cm magas fiúkról beszélnek. Szerintem azzal, hogy megüttök valakit csak azért, mert paraszt, pont azt fejezitek ki, hogy a ti intelligencia szintetek se sokkal magasabb az övénél.

Kérdező, te meg erre recskázól, vagy minek írsz ki ilyen kérdést?

2021. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk alaóban volt egy hatalmas darab lány aki terrorban tartotta az egész sulit😆
2021. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
96%
Alsóban*
2021. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
92%

#16


Egy 190-200 cm közti osztálytársam volt a 12 év alatt. Ő pont normális volt. Akit megvertem az 170 cm körül volt, de én 156 cm vagyok csak.


Amúgy egy tini szerinted hogy védje meg magát, ha nem erővel? A tanárok le se szarják, hogy mit csinál az egyik diák a másikkal, amíg nem maradandó. (pl eltöri valamilyét) Az én osztályfőnököm is tudta, hogy az a fiú simogat s fogogat engem. Mosolygott egyet rá, s annyi. Ha ne álljak ki magamért egész 4 évig taperol. Így meg egy idő után rájött, hogy nem éri meg a dolog, ha kék utánna jópár helyen...


Vagy te arra recskázol hogy a lányok mindent megengednek a fiúknak, azok meg bármit csinálhatnak bűntetlenül? 🤔

2021. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is ismerek olyan csajt aki vert már meg fiút általánosban, szakmunkásban néha dicsekedett is vele, amúgy tényleg jó erőbe volt a csaj. Aztán utolsó évbe jött hozzánk egy másik lány kis tanárok kedvence amolyan mindenből 5ös, jó kislány. Aztán valamiért a két csaj nem jött ki egymással, egyszer valamin úgy összekaptak hogy hajtépős bunyó kerekedett, a jókislány meg legnagyobb meglepstésünkre elég jól álta a sarat.
2021. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!