Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lány vagyok,és most kerültem...

Lány vagyok,és most kerültem középsuliba és van egy fiú akivel szeretek beszélgetni.Gáz lenne ha megkérném rá hogy legyünk haverok? Még sose voltak fiú barátaim

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 19:14
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem tökre nem gáz. Főleg ha tetszik mert ezzel is közeledsz felé így ő is több mindent megtudhat rólad és ezért én úgy gondolom hogy tök jó ötlet haveroknak lenni.
2021. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne mondd ezt neki így, csak ismerkedj vele.
2021. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Egy fiú ritkán barát egy lánnyal. Szerintem többet akar majd a barátságnál. De kérdezd meg...
2021. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha ezt a kérdést így neki szegezed, biztos hogy menekülni fog a közeledből. Kevés dologtól undorodik jobban egy fiú, mint ha egy lány azt mondja neki, hogy "legyünk barátok/haverok"
2021. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább ne.. Nagyon gáz.
2021. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem inkább ne. Ha tényleg csak haverkodni akarsz vele, az úgyis ki fog alakulni, a barátság nem úgy kezdődik, hogy két ember eldönti, hogy akkor mostantól ők barátok.
2021. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nehogy megkérdezd, mert a fiúk általában ilyen szituban visszalépnek vagy kettőt. Vagy megijednek a "kötelezettségtől" vagy attól hogy friendzone-ba kerültek. Csak simán beszélgess vele, segítsétek egymást a többi meg majd alakul.

Azt hogy valaki mikor lesz valaki haverja, nem lehet kijelenteni, ahhoz tettek kellenek, ami után elkönyvelik magukban a felek, hogy igen, ő haver, vagy igen ő barát....


30

2021. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
*30N
2021. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!