Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rámnyitott direkt az osztálytá...

Rámnyitott direkt az osztálytársam miközbe pisiltem, levideózta és beküldte az osztálycsoportba, amiben az egész osztály benne van. Ez olyan megalázó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Suliba vagyok most is, a haverom nevet rajta, mutogatja az egész osztálynak, meg a többi fiúnak, szerinte ez poénos de nekem ez nagyon ciki...😣😖

2021. szept. 20. 11:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%

Az nem számít. Ettől még megtette.

Én biztos nem hagynám ennyiben. Sem ha rólam lenne szó, sem ha a gyerekemről.

2021. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Ofőnek szólnék vagy pár nagyobb gyereknek, hogy ruházzák meg.
2021. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok járatos az internet rejtelmeiben, ezért kérdezem: visszakereshető, hogy valaha fent volt ez a kép? Ha igen, akkor a rendőrség informatikus szakember nyilván tudja ezt bizonyítékként prezentálni. Tehát ebben az esetben is van értelme feljelentést tenni.

Azzal, hogy később kitörölte, még elkövette a bűncselekményt, hogy felvételt készített, ill. még inkább azzal, hogy nyilvánosságra hozta. És egy darabig nézegette is X, Y, és Z osztálytársad, ami visszavonhatatlan tény. És ők holnap is emlékezni fognak erre, sőt lehet, hogy évek múlva is.

Tehát én arra biztatlak, hogy ha bizonyítható, hogy valaha ez fent volt, akkor így is tegyél feljelentést.

2021. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, az is lehet, hogy megvan még az a videó. Mondjuk a telcsiről törölte, de ha úgy van beállítva, ment a drive-ra is, automatikusan. Vagy egy másik idióta telefonján, mert át is küldhette egy pillanat alatt.

1#

2021. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
95%
Én sem állnék meg a rendőrségig. Leszarom, hogy kitörölték vagy sem.
2021. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha zárható az ülő WC, akkor ne legyél rest oda bemenni elvégezni a dolgodat - akkor sem, ha éppen nem rémes krémest kézbesítesz! Aki felmászik a falra azt meg elegánsan állba lehet olyan szinten billenteni, hogy "érdeklődés hiányában" legalább a következő két órát ki fogja hagyni.
2021. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!